Усі квести Запоріжжя До Дня Народження. Знижки на ДН

Ви переглядаєте добірку квестів - квести До Дня Народження. Знижки на ДН у Запоріжжя. Ми намагаємось запропонувати вам кращі варіанти. Ви маєте...
Ви переглядаєте добірку квестів - квести До Дня Народження. Знижки на ДН у Запоріжжя. Ми намагаємось запропонувати вам кращі варіанти. Ви маєте можливість обрати та забронювати квест ігри у реальності Запоріжжя з категорії До Дня Народження. Знижки на ДН.

Знижка надається команді Іменинника.

Умови використання:

  • День Народження повинен бути не більш ніж 1-7 днів від дня гри, у кожного квеста індивідуально;
  • При бронюванні необхідно вказати у полі знижка або додатково День Народження
  • Під час оплати необхідно предявити документ адмiнiстратору;
  • Розмір знижки може різнитись в залежності від квест кімнати від 5% до 50%; Знижка діє НЕ на всі кімнати!.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Елена
11.05.2021

Залишено відгуків 1
Решили устроить незабываемый девичник, и это нам удалось, благодаря квесту Улётная вечеринка! Насмеялись от души!!! Загадки были интересные и не очень сложные, антураж поднял настроение, но самое главное - это идти туда с проверенной компанией, с которой можно подурачиться и оторваться!!! Над фотографиями, сделанными после квеста смеёмся до слез до сих пор)
Підтверджено грою
07.05.2021

Залишено відгуків 3
Были вчера на квесте Улетная вечеринка. Это нечто))) Повеселились и оторвались от души)))) Загадки, есть над чем подумать, не детские, слава Богу, с юмарком. Атрибуты БДСМ позабавили, в обычной жизни в такой интерьерчик не попадешь))) Вобщем испытали нечто новое и необычное спасибо организаторам, будем пробовать теперь ваши ужастики))
Підтверджено грою
Алена
21.04.2021

Залишено відгуків 1
Это реально жесть! Очень страшно! У меня голос сел орать, мальчикам досталось шокером. Не успеваешь осмотреться вокруг, не говоря про загадки и задания, постоянно боишься что кто то откуда то выпрыгнет. Короче не для слабонервных, все кто очень боится, лучше не ходить, поберегите нервы. Я была первый раз на страшном квесте, мне хватало чтоб сделать вывод что больше я не пойду.
Компанії квест провайдери
Список компаній організаторів та творців квестів

Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести