Квест МОГИЛЬНЫЙ ХОЛОД (Ума Палата)

Місто:  Запоріжжя
Адреса:  пр. Соборний, 198
Страх:  страшно
Історія:  Дивні речі відбуваються на міському... Дивні речі відбуваються на міському кладовищі. Місцевий сторож, який все більше стає схожий на божевільного, заявив журналістам і поліції, що хтось розриває могили. Ніхто не надає значення його словам. Але одного разу дзвінки від сторожа припинилися, а тутешні бабусі заговорили про нічному примару, який приходить за померлими. Що насправді відбувається? Вам належить розгадати це. Ви підете відвідати сторожа додому, і покласти край чуткам, якщо це всього лише чутки ... Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "МОГИЛЬНЫЙ ХОЛОД":
Оцінка на основі 5 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Нічна гра + 250грн
Відгуки на квест "МОГИЛЬНЫЙ ХОЛОД"
Середній бал 4.62 на основі 5 відгуків
Відгуки (5):
Самый страшный квеструм на котором я был.Загадки не сложные.В первой комнате были проблемы, но думаю их исправят.Актер напугал до икоты.Предистория оч интересная.Советую всем кто любит хороры)
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4.5 Рівень складності
5 Загальне враження

Можно было ставить 5 за уникальность загадок и метод их решений. Лучшая антуражность в этой тематике. Но механизмы не все работали ( Напугать нас не вышло так как мы закрыли за собой дверь))) Починят все будет ок)
4.7 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
4 Персонал
4 Рівень складності
4 Загальне враження

Я был на страшных квестах не первый раз но этот (по страху) на втором месте (после кабинета доктора Левина). Раньше я на квестах бывал со взрослыми (мне 13 лет) а тут меня уговорили пойти с одноклассниками. Это просто был ужас особенно во второй комнате -это было самое страшное. Огромное спасибо администратору что не сильно пугал нас. В целом квест отличный особенно по интерьеру и антуражности. Загадки были в пределах разумного. Но мы все ровно спрашивали у администратора потому что не могли их сами отгадывать из-за того что я и моя команда очень сильно боялись что он на нас нападет. Вообщем кто хочет острых ощущений советую.
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, пр. Соборний, 198
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "МОГИЛЬНЫЙ ХОЛОД"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.