Квест по місту Володар кілець (Ума Палата), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Адреса:  парк Дубовий гай , район Вознесенівський
Страх:  без жахів
Історія:  Чарівник Гендольф збирає раду... Чарівник Гендольф збирає раду Середзем'я, на ньому присутні кращі представники людей, гномів, ельфів, і хоббітів.
Багато століть назад Володар темряви Саурон викував Перстень Всевладдя, яким хотів підпорядкувати собі весь світ, але завдяки щасливому випадку під час бою втратив кільце і був переможений.
Кільце Всевладдя має велику силу: подовжує життя своєму власникові і дає йому безмежну владу над всім сущим. Є у кільця і темна сторона, воно пробуджує в носії все погане що в ньому заховано. Особливо небезпечно якщо це кільце потрапить до сильних і могутнім, адже навіть добрих, воно робить злими.
Довгий час кільце вважалося загубленим, але насправді, воно було знайдено і зберігалося в скрині у хоббіта Більбо Беггінса.
І все б нічого, але Більбо вирішив його приміряти, ніж активізував Кільце Всевладдя і Тьма заворушилася.
Кільце потрібно терміново знешкодити, але все не так просто, де активувати його можна тільки помістивши в спеціальний криптекс в Мордор, де воно і було вироблено.
Донести його в Мордер може тільки істота з чистою душею і помислами не має ніякої влади і сили.
Така не легке ноша дісталася Хоббіта Фродо Беггінса. Самому йому не впоратися, тому ми збираємо Братство Кільця з сильних і сміливих товаришів, вас чекає довга і важка дорога в Мордор з безліччю складних випробувань.
Поспішайте. Вам потрібно допомогти Фродо дістатися до Мордер, помістити кільце в магічний криптекс і віддати цей криптекс на зберігання Гендольфу, поки Зло не набрала колишньої сили.
Для перемоги над Злом, вам знадобляться увагу, кмітливість і швидкі ноги))) Адже територія не жартівлива цілий ПАРК.
Читати повністю
Мова: RU, UA, EN
Жанр:  Квести по місту / Кіноквести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест по місту
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест по місту "Володар кілець":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: нічна гра +300грн
Відгуки на квест "Володар кілець"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Запоріжжя, парк Дубовий гай
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Володар кілець"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.