Усі квести Запоріжжя

Запрошуємо Вас провести захоплюючий час у квесті. Квест кімнати у Запоріжжя подарують вам незабутні емоції та враження.Як правило, квести в Запоріжжя...
Запрошуємо Вас провести захоплюючий час у квесті. Квест кімнати у Запоріжжя подарують вам незабутні емоції та враження.
Як правило, квести в Запоріжжя розраховані на команди, що складаються з 2-4 гравців, але також ви можете знайти квест на одного або квест-кімнати на 6 та більше гравців. Скористайтесь фільтром для пошуку гри та онлайн календарем для бронювання. Ми раді надати вам вибір з кращих квестів Запоріжжя.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
26.10.2020

Залишено відгуків 2
Праздновали день рождение дочки в "Логове паука". Было 8 детей. Впечатления и эмоции просто зашкаливают! Дети вышли довольные, счастливые! Сказали, что не хотят выходить и идти домой! Мы, как родители, рекомендуем всем отпраздновать праздник или просто пройти квест дружной компанией! Классные эмоции гарантированы"
26.10.2020

Залишено відгуків 2
Праздновали день рождение дочки (9 лет) в " Пестрой ленте". Квест - замечательный, интересный, детям оооочень понравилось! Была куча положительных эмоций! Есть комната для празднования самого дня рождения. Спасибо Светлане и Роману за организованный праздник и крутые эмоции!
Диана и Макс
17.10.2020

Залишено відгуків 1
Спасибо) было очень интересно))) но с маленькими не советую... Испугался, и кричал выйти))) лет та с 7 отлично) старшему 9 ему понравилось))) взрослым тоже надо поднапрячся))) а в целом супер)))
Підтверджено грою
Компанії квест провайдери
Список компаній організаторів та творців квестів

Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести