Квест Лігво маньяка- 2: Потойбічне (Приток крові), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Страх:  жахіття
Історія:  Увага! Можливе проведення гри в режимі... Увага! Можливе проведення гри в режимі посиленого страху і фізичного контакту з актором за додаткову плату.
Ви- випускники школи поліцейських Скотланд-Ярду в Лондоні. Щоб стати справжніми поліцейськими, вам необхідно пройти складне випробування і пробути годину в кримінальному будинку, де колись жив один серійний маніяк міста, наводить страх і жах на його жителів. За даними викладачів вашої школи поліцейських, далеко не кожному студенту вдавалося вибратися з жахливого домаманьяка, а щасливчики, яким вдалося вижити, ніколи не розповідають, що ж приховує будинок серійного вбивці ... Чи вийде у вас пройти всі випробування і не зійти з розуму від побаченого?
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест "Лігво маньяка- 2: Потойбічне":
Оцінка на основі 16 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 

БРОНЮВАННЯ Лігво маньяка- 2: Потойбічне

Відгуки на квест "Лігво маньяка- 2: Потойбічне"

Середній бал 4.5 на основі 16 відгуків
Відгуки (16):
Посещали этот квест на той неделе. Впечатления остались положительные. Приятный администратор, который в процессе игры нагнитал атмосфсеру. Локации полностью соответствуют названию, очень антуражно. Актер справлялся, действительно было страшно, толька моя рекомендация не грубить ему) Всем советую, если хотите поострее ощущений берите ултрахард, как мы. Теперь веду туда друзей, которые там не были, посмотреть на их реакцию).
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою


Залишено відгуків 1
Не первый наш квест из такого жанра, но с точностью могу сказать что самый отвратительный. Работа администратора со словами " на тупые вопросы не отвечаю " и " если вы не полезете, мы вас туда ЗАТОЛКАЕМ" заслуживает оскара. Выбирали актера без физического контакта, но сложилось впечатление что он просто садист. Потому что не просто пугал, а запугивал девочек которые бились с истерике. Итог, содранные колени, шишки, порваная одежда и синяки. Паническая боязнь подобного рода мероприятий появилась, хотя человек не впечатлительный, отпало всякое желание так развлекаться. Убил момент когда актер за шкирку скинул с дивана девочек, которые буквально ахуевали и просились выйти.
2.9 Детальніше
2.5 Ідея, сценарій кімнати
3 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
1.5 Персонал
5 Рівень страху
1.5 Рівень складності
1 Загальне враження

Наш не первый опыт в квесте. Редко хоррор квесты оправдывают наши ожидания по страху. Этот квест был исключением. Было до жути страшно, загадки хорошо продуманы и логичны, но когда ты постоянно ждёшь кого-то из-за спины, думается плохо. 5 балов от нашей команды этим ребятам
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, вул. Незалежної України, 80
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Лігво маньяка- 2: Потойбічне"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.