Квест Лігво маньяка- 2: Потойбічне (Приток крові), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Страх:  жахіття
Історія:  Увага! Можливе проведення гри в режимі... Увага! Можливе проведення гри в режимі посиленого страху і фізичного контакту з актором за додаткову плату.
Ви- випускники школи поліцейських Скотланд-Ярду в Лондоні. Щоб стати справжніми поліцейськими, вам необхідно пройти складне випробування і пробути годину в кримінальному будинку, де колись жив один серійний маніяк міста, наводить страх і жах на його жителів. За даними викладачів вашої школи поліцейських, далеко не кожному студенту вдавалося вибратися з жахливого домаманьяка, а щасливчики, яким вдалося вижити, ніколи не розповідають, що ж приховує будинок серійного вбивці ... Чи вийде у вас пройти всі випробування і не зійти з розуму від побаченого?
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест "Лігво маньяка- 2: Потойбічне":
Оцінка на основі 8 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Відгуки на квест "Лігво маньяка- 2: Потойбічне"
Середній бал 5 на основі 8 відгуків
Відгуки (8):
Были на день рождения ребёнка дети 12 лет, изначально попросили актера легкий вариант для детей, но в итоге дети продержались 30 мин и вышли со слезами раньше, как они рассказали позже актёр ( он же администратор) их хватал за одежду, волосы, трясь их. Вот у меня вопрос Зачем?!? Если детям хватило бы и так для страха. Создалось впечатление что это было выгодно администратору чтобы мы раньше ушли!! Мы не первый раз в квесте и администратор всегда на позитиве, но такого отношения я ещё не встречала. Идея квеста супер, надеюсь Вам попадётся не администратор Вадим, который своим отношением испортил нам праздник
4.3 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
1 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Вчера были на квесте с друзьями по 13 лет. Сначала всё было спокойно но потом как началось. В итоге всё было очень страшно и интересно. Актёр очень хорошо сыграл свою роль. Всем очень понравилось. Всем советую!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Игра актеров на высшем уровне, все декорации в тему, эффект неожиданности присутствует. Вывод: Рекомендую попробовать всем любителям ужастиков и головоломок.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4.5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Контакти:
Запоріжжя, вул. Незалежної України, 80
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Лігво маньяка- 2: Потойбічне"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.