Правила квестів

Квести у реальному житті у жанрі «Вибратись з кімнати» (Escape The Room) нова розвага яка вже здобула неабияку популярність у світі. Ми надаємо можливість в одному місці Переглянути та обрати привабливий для вас квест. Обирайте, бронюйте та приймайте участь у грі.

Ця пригода, як правило, для команди від 2-х до 4-х осіб. У кімнату може заходити і більша кількість гравців але це попередньо узгоджується з адміністрацією. Все залежить від самої ігрової кімнати та її особливостей.

Одна гра, як правило, триває 60 хвилин (залежить від особливостей окремої кімнати). Через годину адміністратор відкриває двері та квест зупиняється. Ви маєте змогу пройти квест наступного разу

Експерементуйте! Шукайте нові шляхи у рішенні загадок. Для того щоб знайти ключ, або знайти інший шлях чи спосіб для виходу з кімнати, вам необхідно розгадати різноманітні загадки та головоломки.

За вашою грою уважно стежить адміністратор (за допомогою веб-камер). Він допоможе вам, якщо у вас виникнуть суперечки чи проблеми з проходженням квесту

Якщо ви відчуваєте, що щось не виходить та ви не знаєте що робити далі, потрібна допомога - скористайтесь підказками. Допомога завжди поруч. Кількість підказок обумовлена лише вами та вашою цікавість пройти квест без допомоги.

Вам не потрібно мати якісь спеціальні знання або навички, усе що вам потрібно для гри та перемоги – це бути уважними до деталей, думати логічно, мати наполегливість, наснагу та трохи везіння! Не все одразу ви маєте змогу побачити. Пам’ятайте фізична сила в цій грі не потрібна.

Заборонено! Приймати участь у квесті в нетверезому стані. Шкодити меблі, двері та інші речі у кімнатах. Брати з собою різноманітні гаджети та персональні речі. Ховати та забирати на пам’ять ключі та інші елементи декорацій. Якщо буде виявлено порушення адміністратор може зупинити гру без компенсації її вартості.

Гарний настрій та наснага є вашими вірними помічниками. Так ви отримаєте набагато більше емоцій та насолоди від гри. Це чудова можливість для відпочинку з сім’єю або друзями!. Саме час починати гру!