Огляд квест кімнати Гра Престолів Запоріжжя

Photos for reviews Огляд квест кімнати Гра Престолів Запоріжжя
Огляд
Нас запросили відвідати квест, який на момент нашого проходження, тільки відкрився в Запоріжжі - квест кімната «Гра Престолів» від провайдера ПритокКрові.

Ми не є фанатами однойменного серіалу, але запрошення відвідати квест взяли із задоволенням =).

Як ми дізналися, цей квест спочатку був сконструйований в іншому місті і згодом переїхав до Запоріжжя (це досить часте явище саме для Запоріжжя).

Квест розташований в локації за адресою Запоріжжя, проспект Соборний, 150а. Сама по собі локація складається з одного квесту і невеликий пред-ігрової зони.

По приїзду за вказаною адресою нас зустрів привітний адміністратор, ввічливо запросив присісти на диванчик і розповів про основні правила поведінки в квесті та повідав історію, щоб ми перейнялися атмосферою і занурилися в квест.

Нас завели в квест і гра почалася. У команді нас було 4 дорослих, ті хто дивився серіал, відразу почали показувати на предмети і говорити «це щось», «а це було там», «це теж», в загальному любителям і шанувальникам серіалу як видно буде щось знайоме і до вподоби. Відразу обмовлюся, що для того щоб пройти квест, перегляд серіалу НЕ обов'язковий і будь-яких спец навичок або знань від вас не буде потрібно.

Нашій команді квест зайшов, він здався в міру насиченим, з достатньою кількістю не надто мудрованих загадок, багатокімнатний з різними переходами і зміною декорацій, без зайвих відволікаючих не ігровий предметів.

Ми змогли пройти квест «Гру Престолів» за 48 хвилин без підказок і від цього отримали додаткову частку позитивних емоцій, відразу відчули себе розумними =).
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Зачарований замок
25.09.2019