Квест Київ

Запрошуємо Вас провести захоплюючий час у квесті. Квест кімнати у Києві подарують вам незабутні емоції та враження.Як правило, квести в Києві...
Запрошуємо Вас провести захоплюючий час у квесті. Квест кімнати у Києві подарують вам незабутні емоції та враження.
Як правило, квести в Києві розраховані на команди, що складаються з 2-4 гравців, але також ви можете знайти квест на одного або квест-кімнати на 6 та більше гравців. Скористайтесь фільтром для пошуку гри та онлайн календарем для бронювання. Ми раді надати вам вибір з кращих квестів Києва.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Олена
25.10.2021

Залишено відгуків 1
Дарили квест ребенку на ДР 14 лет. Пять 14-летних подростков в восторге! Про квест сказать не могу (сложность и т.д.), так как в самом квесте не участвовала, но детям очень понравилось, какие-то загадки они сами разгадали, какие-то им подсказали девочки-менеджеры, но общее впечатление на 5+.
Підтверджено грою
Ярина
25.10.2021

Залишено відгуків 1
Это было очень круто! Атмосфера и эмоции просто зашкаливали, а игра актеров просто что-то нереальное. Нам очень понравилось
22.10.2021

Залишено відгуків 2
Интересная атмосфера. Праздновали ДР. Для 10леток в самый раз. Детям понравилось. Целый вечер впечатлениями делились:) правда сказали, что часа им мало было, хотели еще поиграть:)
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести