Усі квести Кривий Ріг

Запрошуємо Вас провести захоплюючий час у квесті. Квест кімнати у Кривому Розі подарують вам незабутні емоції та враження.
Як правило, квести в Кривому Розі розраховані на команди, що складаються з 2-4 гравців, але також ви можете знайти квест на одного або квест-кімнати на 6 та більше гравців. Скористайтесь фільтром для пошуку гри та онлайн календарем для бронювання. Ми раді надати вам вибір з кращих квестів Кривого Рогу.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
04.11.2019

Залишено відгуків 1
Прочитав предыдущий негативный отзыв, надеялась на самое худшее. Вход в квест-это подвал, но не такой печальный, а все очень пристойно. Ожидание ребенка прошло быстро и в принципе дажем не промерзли. Квест ребенку очень понравился. Спасибо за праздник.
12.06.2019

Залишено відгуків 1
Ужас, не предыстории, ключи лежали рядом с загадками, т. е. не было, что разгадывать, комната не подготовлена, деньги на ветер. Несоветуем,
08.03.2019

Залишено відгуків 1
Не понравилась в первую очередь из-за неправильного бронирование, на одно время взяли два заказа, в итоге переносили нам время. Далее видимо, из-за накладки с временем девочка Кристина вывела нас с комнаты чуть больше чем за 30 мин. Каждый раз в рацию говорила нам что делать, даже когда мы её об этом не просили. Просто называла правильные цифры. Всегда говорила "скорее у вас мало времени". Мы...
Компанії квест провайдери
Список компаній організаторів та творців квестів

Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести