Усі квести

Квести та квест-кімнати - найкращі розваги у реальності. Ми пропонуємо вам обрати кращі квести, почитати відгуки та враження гравців, ознайомитись з...
Квести та квест-кімнати - найкращі розваги у реальності. Ми пропонуємо вам обрати кращі квести, почитати відгуки та враження гравців, ознайомитись з квест оглядами від досвідчених команд та забронювати гру. Ви маєте можливість скористатися фільтром для самостійного пошуку або зателефонувати нам і наші оператори допоможуть підібрати гідний квест. До вашого вибору пропонується більше 800 квестів України.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Евгений
20.10.2020

Залишено відгуків 1
Неожиданно очень интересный квест. Отличная атмосфера (только я бы перезаписал голоса для большей атмосферности). Много интересных загадок. Хороший темп игры. Отличный квест для дружной компании. Рекомендую!
Підтверджено грою
19.10.2020

Залишено відгуків 1
Отличная комната! Мы пошли всей семьей от 12 до 47 лет и всем было интересно и увлекательно. Комната сложная, но от этого еще более интересно, плюс администратор даёт подсказки в нужную минуту. Классно провели время!
Підтверджено грою
19.10.2020

Залишено відгуків 1
Были в первый раз, атмосфера крутая, актёры молодцы, придём ещё в другие комнаты, но хотелось бы, чтобы во время бронирование предупреждали, что в комнате очень грязно, не приходите в белой, лучшей одежде, и не советую аллергикам, у друга была жёсткая алергия на пыль и сено. Хотелось бы больше заданий на логику и меньше плетки.
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести