Усі квести

Квести та квест-кімнати - найкращі розваги у реальності. Ми пропонуємо вам обрати кращі квести, почитати відгуки та враження гравців, ознайомитись з...
Квести та квест-кімнати - найкращі розваги у реальності. Ми пропонуємо вам обрати кращі квести, почитати відгуки та враження гравців, ознайомитись з квест оглядами від досвідчених команд та забронювати гру. Ви маєте можливість скористатися фільтром для самостійного пошуку або зателефонувати нам і наші оператори допоможуть підібрати гідний квест. До вашого вибору пропонується більше 800 квестів України.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
28.02.2020

Залишено відгуків 36
Добротный квест, жаль что однокомнатный, а так очень даже хорош. Квест не сложный больше для отдыха чем для напряга извилин.
Підтверджено грою
28.02.2020

Залишено відгуків 36
Комната без особых изысков, но вполне подходящая для прохождения, особенно учитывая ее возраст. Нам понравилось. Время было потрачено не зря и остались приятные эмоции.
Підтверджено грою
28.02.2020

Залишено відгуків 2
С подругой прошли квест Алькатрас. Супер! Очень атмосферно. Квест крутой, загадки порадовали. Так погрузились в игру, что реально ощутили атмосферу тюрьмы. Захватывающе. Очень порадовал квест и вообще очень уютная локация. А после квеста ещё и предложили доп услугу, комнату для гостей. Мы с подругой с удовольствием ещё провели время за чашечкой кофе, скушали пирожные и поделились массой впечатл...
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести