Огляд Квест-кімнати Відьма Сара

Photos for reviews Огляд Квест-кімнати Відьма Сара
Огляд
Хочемо поділитися своїми враженнями про відвідини квест кімнати «Відьма Сара» в Запоріжжі від компанії Оріджн квест.


Квест спочатку був побудований у Львові для компанії Escape, але після того, як пропрацював (або як прийнято говорити - пройшов конкретне тестування) був перевезений в Запоріжжі.


На даний момент квест розташовується в центральній частині міста на проспекті Соборному у дворі будинку 149 (перед грою вам необхідно буде зайти в локацію за адресою проспект Соборний 186, що через дорогу). Компанія організатор так і вказує адресу Соборний 186.


Ми прибули за адресою і адміністратор провела нас в ігрову локацію, де розташований квест.


Ми залишили речі, отримали установку на гру (правила поведінки і почули легенду).


За легендою квесту ми потрапили в номер готелю, в якому жила відьма Сара Брага. Нам потрібно було дізнатися таємницю містичних зникнень попередників і покинути це загадкове місце.


Нас завели в кімнату, закрили двері і квест почався. Квест досить антуражний і технологічний, виконаний в дусі кінця XIX століття. Без розкачки ми приступили до вирішення поставленого завдання.


Деякі завдання ми вирішили з легкістю, а ось над деякими нам довелося поламати голову і взяти пару підказок. Атмосфера в квесті не надто райдужна, адже все таки це місце де пропадали люди. Загадки і завдання дуже різнопланові і нам як пройшли вже не один десяток квестів, було досить цікаво і цікаво.


Новачкам на мій погляд буде важкувато і може не зайти, а ось Квестер з досвідом має припасти до душі.


Якщо ви любителі неспішної гри, де потрібно подумати і діяти розважливо, тоді однозначно вам варто відвідати квест кімнату Відьма Сара від Origin квест в Запоріжжі.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Відьма Сара
15.10.2019