Квест Психушка (Гра Запоріжжя), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Страх:  дуже страшно
Історія:  Один з найбільш антуражних квест-румів... Один з найбільш антуражних квест-румів Запоріжжя і України перенесе вас в реальну історію про покинутій психіатричній клініці. Квест-рум« Психушка епізод Ⅱ »з живими акторами включає в себе велику кількість кімнат з безліччю різноманітних завдань і головоломок. Розгадати їх і вибратися з квест кмнати «Психушка» зможуть тільки найсміливіші і кмітливі.
Квест-рум «Психушка епізод Ⅱ» відрізняється не тільки наявністю акторів, а й реалістичністю, яка на все 100% вас поглине. Ви будете здивовані завданнями - в яких відсутні звичні паролі, замки, коди. Нічого подібного ви ще не бачили
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Психушка ":
Оцінка на основі 6 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Відгуки на квест "Психушка "
Середній бал 4.67 на основі 6 відгуків
Відгуки (6):

Залишено відгуків 1
Антураж - супер!! Игра актеров - мега супер!!!! Особая благодарность девушке))) Теперь о загадках и логике: их практически нет! Мы шли целенаправленно думать и разгадывать! Но этого не произошло! Все было на эмоциях! Логика практически отсутствует! Подитожу: эмоции - 5++; Игра актеров - 5++; Атмосфера -5++; Логика - 3--; Если это первый ваш квест - не рекомендую. Если же вы любите хоррор - то вам сюда! Очень атмосферно! Но готовьтесь общаться, а не разгадывать загадки...
4.4 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
2.5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
2 Рівень складності
4 Загальне враження

Это просто нереальный квест! Игра актеров на высоте, они взаимодействовали с нами на протяжении всего квеста. Ребята молодцы, справились на все 100. Было очень интересно и страшно, особенно когда я как именинница осталась в одна в комнате с актером. Пока что это самый страшный квест, в котором я была!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
3.5 Рівень складності
5 Загальне враження

Вполне неплохо, всем понравилось. Уровень загадок оставляет желать лучшего. В целом там все по сюжету, конечно было страшно - не спорю. Но персонал очень замкнутый и не общительный. Вывели на улицу сразу же как только квест закончился, ничего не показали не дали налюбоваться декорациями, не сфотографировались - ничего.
3.7 Детальніше
3.5 Ідея, сценарій кімнати
2 Рівень загадок
4 Антуражність
4 Локацiя
4 Персонал
4 Рівень страху
2.5 Рівень складності
4 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, 40 років Радянської України 82б
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Психушка "
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.