подарунковий сертифікат

Зображення подарунковий сертифікат

Доставка Новою Поштою

Як брати участь


Необхідно визначитися з типом і категорією квесту, в якому б хотілося взяти участь. Потім бронюємо одну з квест кімнат, вибираючи бажану дату і час проведення квест гри. Важливо приходити за 5-15 хвилин до початку, щоб організатор зміг розповісти всі правила і залучити в легенду майбутньої гри. Як правило, в квесті беруть участь від 2 осіб без вимог до специфічних умінь або знань. Всі необхідні реквізити, атрибути і амуніція, як правило, розташовані всередині квест локації або ж це буде вказано заздалегідь організатором квесту. Якщо під час проходження квесту виникають складності - не забувайте про можливість просити підказку.

Вартість квест гри


Ціна квесту залежить від типу, складності, модифікації і формату послуги, а також часу та дня тижня, іноді, від загальної кількості гравців в команді.

Важлива інформація:

 1. Номінал подарункового сертифіката одноразово оплачує повну або часткову вартість квест послуги, яка надається компанією організатором.
 2. У разі, якщо вартості номіналу не достатньо для повної оплати послуги, клієнт зобов'язаний доплатити відсутню різницю компанії, яка надає послугу.
 3. У разі, якщо вартість номіналу сертифіката перевищує номінальну вартість наданої послуги - різниця клієнтові не компенсується.
 4. Ви можете скористатися сертифікатом до закінчення терміну дії. Після закінчення терміну дії сертифікат вважається використаним та відновленю не підлягає. Термін дії зазначений на сертифікаті, включаючи зазначену дату.
 5. Сертифікат діє на всі квест кімнати, які беруть участь в програмі «Подарунковий сертифікат» на порталі Questroom.com.ua. Кімнати, які беруть участь в програмі помічені значком «подаруночок».
 6. Для перегляду всіх квестів, які приймають участь в програмі «Подарунковий сертифікат» необхідно в пошуковому меню вибрати в полі «тип оплати» - «подарунковий сертифікат».

Важливі умови:

 1. Обов'язково попереднє бронювання із зазначенням унікального номера сертифіката по телефону: 380 (95) 1025708, 380 (63) 9559828, 380 (67) 1469812, 0-800-211-950; або на сайті: questroom.com.ua. При бронюванні гри з інших ресурсів сертифікат не діє!
 2. Знижки і акційні пропозиції не дійсні за умови гри за сертифікатами.
 3. При оплаті послуги допускається сумування номіналів сертифікатів.
 4. Якщо клієнт записався, але не з'явився в зазначений час і не попередив про зміну своїх планів менш ніж за 1 годину (письмово за адресою admin@questroom.com.ua або по телефону: 380 (95) 1025708, 380 (63) 9559828, 380 (67) 1469812, 0-800-211-950), адміністрація залишає за собою право обнулити сертифікат.
 5. Ви можете купити сертифікат і не скористатися послугою у відведений час. Але, в такому разі, гроші за придбаний сертифікат не повертається.
 6. Куплений сертифікат не підлягає обміну або поверненню.
 7. Не передевайте номер сертифікату іншим особам, у разі якщо бажаєте скористуватися їм персонально.
 8. Сертифікат тільки для одноразового використання. Один сертифікат на одну гру ( не має можливості розбити сертифікат на інші номінали)
 9. Після закінчення терміну дії сертифікат автоматично анулюється.