Квест Львів

Запрошуємо Вас провести захоплюючий час у квесті. Квест кімнати у Львові подарують вам незабутні емоції та враження.Як правило, квести в Львові...
Запрошуємо Вас провести захоплюючий час у квесті. Квест кімнати у Львові подарують вам незабутні емоції та враження.
Як правило, квести в Львові розраховані на команди, що складаються з 2-4 гравців, але також ви можете знайти квест на одного або квест-кімнати на 6 та більше гравців. Скористайтесь фільтром для пошуку гри та онлайн календарем для бронювання. Ми раді надати вам вибір з кращих квестів Львова.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Марта
04.08.2022

Залишено відгуків 1
На цій локації це вже друга моя кімната. Ця кімната навіть перевершила мої очікування, це було дуже атмосферно. Усе дійсно як в хатині мольфара, підлога скрипить, запах дерева... Дуже цікаві завдання і досить важкі. Якщо ви вагалися, чи йти в цю кімнату, то безсумнівно йдіть
Підтверджено грою
25.07.2022

Залишено відгуків 1
Дуже крутий квест! Загадки цікаві та в міру складні. Механізми дивують, цікаві переходи між кімнатами. Персонал дуже привітний та вічливий. Всім рекомендую!
Ганна
25.07.2022

Залишено відгуків 1
Хороший сетінг, глибоке занурення в атмосферу; загадки логічні і цікаві; механізми працюють добре; ігрова механіка добре продумана; якісні декорації та реквізит.
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести