Усі квести Харків До Дня Народження. Знижки на ДН

Ви переглядаєте добірку квестів - квести До Дня Народження. Знижки на ДН у Харкові. Ми намагаємось запропонувати вам кращі варіанти. Ви маєте...
Ви переглядаєте добірку квестів - квести До Дня Народження. Знижки на ДН у Харкові. Ми намагаємось запропонувати вам кращі варіанти. Ви маєте можливість обрати та забронювати квест ігри у реальності Харкова з категорії До Дня Народження. Знижки на ДН.

Знижка надається команді Іменинника.

Умови використання:

  • День Народження повинен бути не більш ніж 1-7 днів від дня гри, у кожного квеста індивідуально;
  • При бронюванні необхідно вказати у полі знижка або додатково День Народження
  • Під час оплати необхідно предявити документ адмiнiстратору;
  • Розмір знижки може різнитись в залежності від квест кімнати від 5% до 50%; Знижка діє НЕ на всі кімнати!.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Елена
01.04.2021

Залишено відгуків 1
Приехали в Харьков на выходные совместить рабочие дела и отдых. В качестве развлечения решили сходить на квест. Чем остались очень довольны. Прошли два квеста, оба понравились))) один из них контактный, выбрали уровень HARD, не рекомендую мнительным и чувствительным к боли посетителям, а нам с молодым человеком зашло очень. Полное погружение в историю, выход из зоны комфорта, увидели себя в нов...
16.03.2021

Залишено відгуків 1
Просто ВАУ. Ходили вдвоем с парнем. Уровень hard. Адреналин зашкаливал. Актеры отыграли очень реалистично, очень страшно было ) Советую сходить. Можно побегать и головой подумать. Немного побили себе коленки, но не страшно) Спасибо за возможность почувствовать себя как в фильме ужасов и выжить)
Підтверджено грою
07.03.2021

Залишено відгуків 1
Проходили сегодня квест «Смертельный лабиринт». Квест хороший, но не для «подумать», а для «побегать». Вообще всё впечатление испортил администратор. Грубый, разговаривал высокомерно. Отбил желание приходить ещё раз.
Компанії квест провайдери
Список компаній організаторів та творців квестів

Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести