Огляд квесту Аліса в країні чудес Харків

Photos for reviews Огляд квесту Аліса в країні чудес Харків
Огляд
Хочемо поділитися своїми враженнями від проходження квест кімнати Аліса в країні чудес, який розташований в Харкові на вулиці Громадянська 17. Даний квест представлений компанією IQuest або Quest Komnata (це друга назва компанії).
Квест довелося проходити командою з 2-х чоловік. Ми знали, що квест розрахований на дитячу аудиторію більш ніж на дорослу, але нам було цікаво подивитися і спробувати пройти таку квесткомнату.
Забігаючи на перед, скажу, що не дивлячись на те, що квест досить легкий і як заявлено розрахований на дітей, пройти його без підказок нам не вдалося.
Квест складається з двох кімнат однією головною, де ми провели основний час і однією додатковою (невеликий). Завдання в квесті різнопланові, не надто складні і вимагають уваги до деяких деталей. До моменту нашого проходження квест не виглядав новим, як пояснила нам адміністратор дитячі команди не щадять інтер'єр і квестовий реквізит =).
Зробивши поправку на всі нюанси, можна сказати, що квест дійсно підходить більше дітям, а дорослим може здатися занадто простим. Загадок в квесті практично немає, все більше інтуїтивно, склади, піднеси, насип, ...
Якщо вам потрібно організувати свято дитині і відправити натовп маленьких бешкетників на розваги, то цей квест то що потрібно. Також в цій локації розташовано ще кілька квестів, на мою їх там більше 5, що зустрічається досить рідко. Точно пам'ятаю що в локації є: 80 днів навколо світу, Мафія і Індіана Джонс, що дозволяє їй приймати достатню кількість гравців одночасно.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Аліса в країні чудес
26.09.2019