Огляд квесту Острів Проклятих Харків

Photos for reviews Огляд квесту Острів Проклятих Харків
Огляд
Хотіли поділитися своїми враженнями про квест кімнату «Острів Проклятих» від компанії Атмосфера в Харкові. Нам довелося побувати в Харкові напередодні новорічних свят і ми вирішили пройтися по декількох квест кімнатах, в перебігу декількох днів. За фактом ми відвідали 6 квестів за два дні (хотіли більше, але не встигли).
Саме яскраві і незабутні враження ми отримали за фактом проходження останнього квесту, який був в нашому списку - квест кімната Острів Проклятих.
Квест розташований недалеко від метро Пушкінська, десь 150-200 метрів, у дворі в якомусь 1-но поверховому будинку.
Перед початком квесту нас зустріла доброзичлива антуражно одягнена адміністратор і запропонувала нам перевтілитися в федеральних маршалів (були отримані аксесуари і одяг), яким варто було поборотися за свободу і втекти з психіатричної лікарні. Однією з несподіванок стало те, що звичайне післяігрове фото зробили перед квестом, а не як зазвичай це роблять - після.
Нас завели в квест з закритими очима, і попросили почекати на сигнал до старту.
Заграла фонова музика і квест почався. Під звуки дощу, гуркотіння грому ми зняли пов'язки і почали оглядатися кожен в своїй локації. Все виглядало дуже (ну дуже) антуражно, загадки були цікаві і не складні, деякі були зовсім несподіваними. У квест не так багато головоломок, він більш середній або навіть легкий за складністю, але нас захопило, як то кажуть «квест зайшов». Ми проходили одну кімнату за одною і коли зробили на виході були трохи розчаровані, тим що квест вже закінчився і ми все вирішили, а так хотілося залишитися і пограти ще =).
Квест виконаний якісно, красиво і незвично. За нашими відчуттями це одна з кращих, якщо не найкраща квест кімната Харкова, на момент нашого проходження.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Острів проклятих (Харків)
26.09.2019