Квест-кімната Будинок відьми (The Key Kh), Харків

Місто:  Харків
Адреса:  вул Сумська 3 , станція метро Історичний музей
Страх:  легкий переляк
Історія:  Будинок відьми Ми звикли думати, що... Будинок відьми Ми звикли думати, що відьми, чаклуни та інші потойбічні сили – це лише фантазії. Що диво і чаклунство зустрічається тільки в кінематографі та казкових історіях. Але все не так. І Вам доведеться переконатися в цьому особисто. Потрапивши на сеанс спіритизму, Ви зіткнулися з дивними, незрозумілими речами. Все це не дуже Вам подобається, але спроби зупинити те, що відбувається, не принесли жодних результатів. Ще б! Чорну магію зупинити дуже складно. Крім того, у плани чаклунки, яка проводить сеанс спіритизму, зовсім не входить його припинення! Квест кімната «Будинок відьми» не для слабкої психіки. Завдяки своїй обстановці та настрою, продуманому сценарію та наповненості захоплюючими загадками та завданнями, квест «Будинок відьми» повністю занурить Вас в атмосферу містики та найскладнішого завдання – вигнання злобної відьми. У квесті «Будинок відьми» бере участь професійний актор, що додасть реальності того, що відбувається, і дозволить Вам лоскотати нерви. Квест кімната «Будинок відьми» унікальна, в ній Ви не зустрінете кодових замків, записок із завданнями та інших стандартних наборів квест кімнат. Квест кімната «Будинок відьми» антуражно декорована, оснащена унікальними механізмами та електронними пристроями, спец ефектами та супроводжена звуковим оформленням. Квест кімната «Будинок відьми» готова прийняти у гру відважну команду квестерів від двох до чотирьох осіб. Мінімальний вік квестерів для проходження квесту «Будинок відьми» складає шістнадцять років. Незабутній шквал емоцій та викид пристойної дози адреналіну в кров – гарантовано може запропонувати квест кімната «Будинок відьми». Виженіть відьму в квесті «Будинок відьми», звільніть світ від чорної магії. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з містикою / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Будинок відьми":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Будинок відьми

Відгуки на квест "Будинок відьми"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Харків, вул Сумська 3
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Будинок відьми"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.