Квест Загублена кімната (TheDOOR - Харків)

Місто:  Харків
Страх:  без жахів
Історія:  4 травня 1961 приблизно о 13:20 в... 4 травня 1961 приблизно о 13:20 в номері 10 мотелю «Sunshine» відбулося Подія, яка стерла кімнату і все, що знаходилось в середині з «звичайного» простору-часу. З тих пір ключ від номера здатний відкрити будь-які двері, а всі предмети, які там знаходилися, набули різноманітні містичні властивості.
І ось, ви опинилися замкнутими в «загубленої кімнати», і у вас є всього година, щоб вибратися, адже вона має намір зберегти свої таємниці у будь-яку ціну ...
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Детективні квести / Квести з містикою
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Загублена кімната":
Оцінка на основі 3 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Ціна вказана за команду до 4 осіб
Відгуки на квест "Загублена кімната"
Середній бал 4.83 на основі 3 відгуків
Відгуки (3):
Отличная комната! Отличный квест. Продеманные загадки, неоднотипно. Поиграли уже в более, чем 30 комнатах. Были, конечно, комнаты круче, но у монстров-первопроходцев квест-индустрии. Здесь все на уровне! Захватывающе! Интересно! Не заезженно! РЕКОМЕНДУЮ даже искушенным. Не понравился беднейший интерьер. Хотелось бы "повкуснее" антуража. Но на процесс игры это влияния не оказывает! Желаем дальнейшего процветания, побольше клиентов, инвесторов и открытия все большего кол-ва новых комнат!!!
4.5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.8 Рівень загадок
2.5 Антуражність
4.9 Локацiя
5 Персонал
3.7 Рівень складності
4.5 Загальне враження

Квест понравился, время пролетело незаметно. Подойдет детям от 11 лет. В некоторых загадках дети затруднились пройти, потому что не до конца дочитывались, бегали от одной к другой, но с небольшими подсказками все таки со всем справились. И все остались довольны) Взрослым тоже будет интересно, сложность достаточная. Рекомендуем!
4.8 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
4 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Праздновали День рождения дочери. Заказали две комнаты. Одна из них потерянная комната. Детям понравилось. Но немного сложновато, а может они просто устали. А так все отлично. Есть место для перекуса, туалет, камера хранения для вещей. Ожидающим или сопровождающим - место для отдыха и головоломки. Рекомендую.
4.5 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
4 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Харків, пров. Лопанський, 8
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Загублена кімната"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.