Огляд квесту Шпигунські ігри

Photos for reviews Огляд квесту Шпигунські ігри
Огляд
Огляд квесту «Шпигунські ігри» від компанії IQuest Харків.

На момент нашого проходження квест «Шпигунські ігри» знаходився в Харкові але за іншою адресою (вже не згадати) ніж зараз. В даний момент він переїхав і розташований в квест локації на вулиці Громадянська, 17. В даній локації організатор розмістив понад 10 квестів! прямо цілий квест будинок, і як запевнили нас представники компанії квест залишився без змін.

В «Шпигунські Ігри» нам довелося грати командою з 2 чоловік, і нам було цікаво сходити в квест про секретних агентів і розгадати якісь шпигунські штучки. Це був наш квест з 8-го десятка і порівняти вже було з чим.

Квест виконаний в антуражі епохи ссср кімнати проектувальників-інженерів, і цілком вписується в історію і суть того, що відбувається. Вам належить зануритися в атмосферу Холодної війни, яка була а далекому 1953 році. За історії ви працюєте на англійську розвідку і вам якимось чином вдалося проникнути в секретне конструкторське бюро з розробки літаків.

Можливо, ми виявилися дуже досвідченими шпигунами, або квест спочатку дуже легкий і націлений на першопрохідців і новачків, але всі завдання ми прощелкала і вирішили менш ніж за 30 хвилин.

У квесті кілька кімнат, які не перенасичений загадками не найбільш складного виконання. Все виконано досить просто і лаконічно.

За моїми відчуттями команда досвідчених квестерів цілком може пройти даний квест за 15-20 хвилин.

Для тих хто грає перший раз або тільки думає спробувати свої сили у квесті, кімната «Шпигунські ігри» може бути цілком відповідним стартом.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Шпигунські ігри
25.09.2019