Усі квести Жанр Квести з акторами

Сторінка присвячена кращим квестам України у жанрі Квести з акторами. У вас є можливість обрати місто яке вас цікаить або скористатись фільтрами...
Сторінка присвячена кращим квестам України у жанрі Квести з акторами. У вас є можливість обрати місто яке вас цікаить або скористатись фільтрами пошуку квесту для того, щоб обрати, забронювати та зіграти у відповідний вам квест.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Віталіна
24.10.2020

Залишено відгуків 1
Дуже крута гра! Завдання ніби не складні, але кілька підказок довелося все ж взяти. Проходили невеликою компанією - нікому сумно не було) Піратське "йо-хо-хо" відчули на всі 100%! Чекаємо ще новинок!)
Ксенія
24.10.2020

Залишено відгуків 1
Дуже класний формат!) Ми з друзями грали вперше,тому не знали чого чекати. Таймер на коробці не дозволяв рослабитись і тільки додавав адреналіну. Хоча це й маленька коробка, але вона повністю створила атмосферу "пірати, скарби, захоплюючі пригоди". Загалом бокс лишив багато позитивних вражень,не менше ніж квест-кімната. Знайдений скарб в кінці нас дуже потішив))) З нетерпінням чекатимем поя...
23.10.2020

Залишено відгуків 1
Были вместе с детками на Дне Рождение ( 10 лет) дети в восторге, все очень понравилось) обязательно будем приходить еще) Всем советую.
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести