Квест Mad Max Dragonfly (Думай та Біжи), Київ

Місто:  Київ
Страх:  легкий переляк
Історія:  Вже 200 років як на Землі відбулася... Вже 200 років як на Землі відбулася катастрофа. Ті, хто зміг врятуватися, живуть тепер в закритих пересувних станціях. Для існування таких станцій - потрібне паливо. У пошуках дизеля вашій команді необхідно проникнути на закинуту станцію DragonFly. Але станція виявилась не такою вже й закинутою, як здалося на радарі. Вас зустрічає "дивний" механік Макс. Він ще не до кінця зрозумів, які ваші цілі. У нього є для Вас паливо, але щоб його отримати Вам необхідно пройти багато різних випробувань! Часу обмаль і Ви приймаєте виклик, але чи варто повністю довіряти механіку? Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Екшен квести / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Mad Max Dragonfly":
Оцінка на основі 15 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Спортивний екшн квест з актором складається з 10-ти різних локацій на площі 270 кв.м. Випробування мають різний характер: спортивні, логічні, на командну та індивідуальну роботу. Важливий момент: всі гравці команди (до 12 чол) грають разом. Актор грає “дивного механіка”, який допомагає Вам вибратися зі станції.

Рівні складності: легкий / середній / високий
Формат гри: 60хв / 120хв
Додатково:
-форма одягу зручна, спортивна
- є роздягальня, щоб переодягнутися
- в наявності костюми для гри, рукавички, шоломи
Відгуки на квест "Mad Max Dragonfly"
Середній бал 4.73 на основі 15 відгуків
Відгуки (2):
На самом деле очень разочарована в квесте, хотя на него мы даже не попали. Хотели поиграть на ДР ребенка,но изначально нам отказали в выбранном квесте из-за карантина. Ок, согласились на другую локацию. Причём наша дата выпала на 05.04,то есть на начало жесткого карантина в Киеве. Предварительно набрала администратора, уточнить, не изменится режим работы из-за ограничений,на что мне ответили, что предупредят заранее. По итогу, 4го числа, после обеда мне звонит администратор, подтверждает бронь, все ок, и буквально через час (попрошу заметить это уже вечер воскресенья) мне перезванивают и говорят, что им невыгодно проводить квест. Невыгодно из-за стоимости такси. Не помогло даже то, что мы предложили собрать и привезти персонал на своем авто. Администратор предложила перенести с понедельника на среду. И не важно, что это полностью испорченный День рождения моего ребёнка. Спасибо, я заранее, после смены локации, позвонила и договорилась в другой компании, полностью изложив им сложившеюся ситуацию. И да, нам провели квест, без доплат, без условий и смен локаций. Больше никогда не обращусь в эту компанию. И другим не советую. Обидно, неприятно и клиентоориентированность на нуле.
1 Детальніше
1 Ідея, сценарій кімнати
1 Рівень загадок
1 Антуражність
1 Локацiя
1 Персонал
0 Рівень страху
1 Рівень складності
1 Загальне враження

Было круто))) ходили компанией из 4 человек - очень понравилось, довольно активно, задание адекватные)) Отдельно хочу подчеркнуть работу актёра 5+
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул Михайла Бойчука 1/2
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Mad Max Dragonfly"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.