Квест Mad Max Dragonfly (Думай та Біжи), Київ

Місто:  Київ
Страх:  легкий переляк
Історія:  Вже 200 років як на Землі відбулася... Вже 200 років як на Землі відбулася катастрофа. Ті, хто зміг врятуватися, живуть тепер в закритих пересувних станціях. Для існування таких станцій - потрібне паливо. У пошуках дизеля вашій команді необхідно проникнути на закинуту станцію DragonFly. Але станція виявилась не такою вже й закинутою, як здалося на радарі. Вас зустрічає "дивний" механік Макс. Він ще не до кінця зрозумів, які ваші цілі. У нього є для Вас паливо, але щоб його отримати Вам необхідно пройти багато різних випробувань! Часу обмаль і Ви приймаєте виклик, але чи варто повністю довіряти механіку? Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Екшен квести / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Mad Max Dragonfly":
Оцінка на основі 19 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Спортивний екшн квест з актором складається з 10-ти різних локацій на площі 270 кв.м. Випробування мають різний характер: спортивні, логічні, на командну та індивідуальну роботу. Важливий момент: всі гравці команди (до 12 чол) грають разом. Актор грає “дивного механіка”, який допомагає Вам вибратися зі станції.

Рівні складності: легкий / середній / високий
Формат гри: 60хв / 120хв
Додатково:
-форма одягу зручна, спортивна
- є роздягальня, щоб переодягнутися
- в наявності костюми для гри, рукавички, шоломи
Відгуки на квест "Mad Max Dragonfly"
Середній бал 4.79 на основі 19 відгуків
Відгуки (6):
Сужу по реакции детей. Выбегали с игры дико довольные, и с уймой эмоций. Потом ещё в пиццерие сидели долго обсуждали игру. В общем круто) Актеры молодцы, выдержали два часа с малыми)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
2 Рівень страху
3 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Праздновали день рождения ребенка, ни разу не пожалели, что выбрали именно этот квест! Насыщенная программа, много комнат, крутые актёры добавляют антуража. Опоздали на игру, но ребята вошли в положение и не забирали у нас время, за что очень признательны) Дети за ва часа набегались, выплеснули всю энергию, получили заряд адреналина и выбежали в диком восторге!)) После игры нам подарили сертификат в пиццерию, приятный бонус) Однозначно будем советовать и рекомендовать! Спасибо за яркие эмоции)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 4
Играли вчетвером, приходилось действовать очень быстро, рассредотачиваться, бегать из комнаты в комнату, поскольку квест совсем не маленький. Этот квест реально из тех, которые прямо на командную работу. ОЧЕНЬ динамичный! Актер не давал расслабиться ни на секунду, отыгрывал просто на все 1000%!! Помогал, подгонял, добавлял легкого напряжения. Час пролетел как минута!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул Михайла Бойчука 1/2
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Mad Max Dragonfly"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.