Квест, З акторами Морфій 2.0. експеримент (Factory Play (Факторіплей)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  страшно
Історія:  Місцеві шерифи довгий час не могла... Місцеві шерифи довгий час не могла відшукати втікача доктора - Себастьяна Кёнінга, який був залежний від Морфію і проводив жорстокі експерименти над людьми і тваринами. Одного разу доктор припустився помилки у формулі для смертельного розчину і одному з його пацієнтів вдалося втекти, він встиг повідомити де був і що бачив. Незабаром доктор був спійманий і відправлений в приватну психіатричну клініку. Кілька років безперервного лікування, сильних антидепресантів і Себастьян Кёнінг позбувся залежності Морфію. Так як, доктор був дуже відомим фахівцем в області психіатрії та хірургії його швидко відновили як практикуючого хірурга, звичайно не без його старих медичних зв'язків. Він володів величезними знаннями, тому всі інтерни хотіли потрапити до шалено-геніальному лікаря на стажування. Ви компанія друзів, яким випав цей шанс. У газетах все частіше стали фігурувати новини про зниклих пацієнтів доктора, про загадкові смерті. Знайдені тіла були понівечені, а в крові виявлено Морфій. Ви більш ніж упевнені, що Кёнінг взявся за свої старі "справи" і тому вирішили пробратися в клініку вночі, дізнатися все докладніше і помститися за десятки смертей, адже Себастьян так і не був покараний. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест, З акторами
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест, З акторами "Морфій 2.0. експеримент":
Оцінка на основі 11 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Морфій 2.0. експеримент

Відгуки на квест "Морфій 2.0. експеримент"

Середній бал 4.5 на основі 11 відгуків
Відгуки (11):

Залишено відгуків 1
Ходили на квест с актёрами впервые, не пожалели ни на секунду. История мрачная, интересная, но ещё больше страх усиливали актёры с их превосходной игрой. Выходишь с игры с бурей эмоций.
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
3 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою


Залишено відгуків 2
Очень страшно и круто, работа актёров просто супер, только как то быстро все было, ещё можно получить травмы маленькие в некоторых местах, а так супе
4.4 Детальніше
3.5 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
4.5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
3.5 Рівень страху
3.5 Рівень складності
4 Загальне враження

Квест просто нереальный! Игра Актеров просто на высшем уровне! Отдельный респект Робби, если нужна будет все таки девушка пусть напишет))) Всем советую!! Если идёте берите хард уровень! Мы взяли лайк и мне лично не хватило!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
3 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Контакти:
Київ, пр. Степана Бандери 16
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Морфій 2.0. експеримент"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.