Квест-кімната Хостел (Factory Play)

Місто:  Київ
Страх:  страшно
Історія:  Напередодні Різдвяних свят Ви з друзями... Напередодні Різдвяних свят Ви з друзями вирішили відсвяткувати їх так, щоб в пямяти залишилися яскраві спогади. Хтось із друзів запропонував відзначити Різдво в старому хостелі. Ваша компанія підтримала цю ідею з ентузіазмом, і вами був обраний старовинний хостел на околиці міста. Тільки при поселенні Вам стає відома таємнича історія цієї будівлі. Господарями хостела була звичайна сім'я з маленькими дітьми. І начебто нічого незвичайного, якби одного разу власників хостели не виявили жорстоко убитими в одному з номерів. Зникнення маленьких дітей так і залишилося таємницею. Вам необхідно пролити світло на ці містичні події в хостелі.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Хостел":
Оцінка на основі 4 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Хостел"
Середній бал 4 на основі 4 відгуків
Відгуки (4):
Всё было очень круто! Пощекотали нервы и загадки были интересные.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
3 Рівень складності
5 Загальне враження

Очень понравился квест , это был мой 2 раз . Интересные и очень прикольные загадки , Долгова о тупили , но в целом эмоции очень запоминающиеся . Рекмендую для добавления красок в жизнь . Спасибо актерам и администратору . Мы с друзьями остались довольны !!!))!)!)!)!)!)!)!)!)!!!!)))))!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 2
Квест очень понравился, выходили под впечатлением , но дерзкий и ОЧЕНЬ навязчивый администратор тут же вернул нас в реальность. Он требовал оставить комментарий при нем, мы деликатно отказались, но он все же настаивал. Хорошее настроение в минус, больше думаешь не о прошедшем квесте, а о негативе. Теперь о самом квест, интересные головоломки, актер прекрасно отыгрывал ( огромный, большой спасибо за это) и подходящая атмосфера. В минус всему этому скажу, что нужно мыть полы ( зашла в белых кроссовках, вышла в черных при том что особо то и не касалась ничего ногами) и чтобы актеры не подсказывали во время квеста (теряется вся напряженность момента когда *спойлер* маньяк рассказывает что нужно делать и где искать подсказку. Да, мы тупили и без подсказок не могли пройти дальше, но это должны были делать по телефону, а не актер.
3 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
3 Антуражність
5 Локацiя
2 Персонал
4 Рівень страху
5 Рівень складності
1 Загальне враження

Контакти:
Київ, Проспект Степана Бандери 16 (завод "Динамо")
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Хостел"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.