Квест Сутінковий синдром (RoyalQuest), Київ

Місто:  Київ
Страх:  страшно
Історія:  "Сутінковий синдром" -... "Сутінковий синдром" - хоррор-перформанс, який допоможе увмдеть світ очима людини зійшов з розуму. Лікарі давно покинули клініку, головлікар також безслідно зник, невідомо, хто керує лікарнею. Головне завдання - протистояти жахливим ситуацій, знайти вихід з моторошного світу, в якому ви опинилися випадково. Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з містикою
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест "Сутінковий синдром":
Оцінка на основі 11 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Потрібна обов'язкова передоплата в розмірі 300 грн!
Відгуки на квест "Сутінковий синдром"
Середній бал 4.91 на основі 11 відгуків
Відгуки (11):

Залишено відгуків 1
Класно пропрацювали локацію починаючи з входу в сам квест. Приємна адміністратор з хорошим почуттям гумору і вже на етапі переодягання з-за дверей нас кликали "монстри":D Це було ДУЖЕ атмосферно! Локації дивували своєю справжністю і ніби перед нами там ніколи не було відвідувачів. Атмосфера і спецефекти тримали в постійній напрузі і страху. Окремо хочу відмітити акторів, які зіграли дуууже круто, а особливим зробив цей квест Міша з його гумором і шокером:). Просто в захваті від цього перфомансу! Однозначно рекомендую і прийду сюди ще!
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Квест в целом хорош, но немного не дожали ) Понравилась локация - как сказал администратор - действие проходит в реальном бывшем бункере. Кстати девушка молодец, увлекательно рассказала легенду и настроила на соответствующее настроение перед игрой! В квесте все мрачно, грязно и соответствут атмосфере. Загадки вроде легкие, но было пару моментов тупняка, спасибо актеру который помогал. Уровень страха средний, было понятно когда и от куда будут выходить пугать, хотелось больше неожиданностей. И еще костюмы актеров и некоторые атрибуты в комнатах (лежащие барышни) нуждаються в обновке))) Придем еще на игры этих ребят!
4.4 Детальніше
4.5 Ідея, сценарій кімнати
3.5 Рівень загадок
5 Антуражність
4.5 Локацiя
5 Персонал
3 Рівень страху
3 Рівень складності
4 Загальне враження

Пожалуй самый эмоциональный квест из пройденных. Загадки в квесте не сложные, но он берет атмосферой. Рекомендую к посещению всем, кто хочет пощекотать себе нервы.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Вікентія Хвойки 12
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Сутінковий синдром"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.