Квест Треш (RoyalQuest (Роял квест)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  страшно
Історія:  Були часи, коли він був звичайною... Були часи, коли він був звичайною дитиною. Як і у всіх дітей для нього була характерна товариськість і відкритість. Але він не був таким щасливим, як інші діти. У нього був дивний вигляд, та й поведінка була таким же. З цієї причини він зазнав жорстокі знущання з боку однолітків. Одного разу, вони перегнули палицю, і хлопчик був змушений бігти, інакше йому б не вдалося врятуватися. Добігши до околиці міста, де знаходився старий завод, вони наздогнали його і замкнули в темному підвальному приміщенні на цілу ніч. Наступним ранок кинулися на його пошуки, і підліткам довелося у всьому зізнатися. Все швидко побігли на територію заводу, виламали двері і зайшли всередину. У приміщенні були тільки глухі стіни, не було ні вікон, ні дверей. Виявилося дивним, але хлопчика там не знайшли. Він пропав без вісті. Минув час і в місті повторилися такі випадки з іншими людьми .... Четверо дітей, які були причетні до інциденту, подорослішали і зовсім забули про своє давнє товариша. Вони закінчили школу, роз`їхалися по різних містах, кожен влаштував своє життя і мав свої інтереси. Після 10 років, будучи вже дорослими хлопцями, вони вирішили приїхати в рідне місто. В їх планах було побачитися один з одним, поспілкуватися, розповісти про свої успіхи. Зустрівшись, вони розважалися і весело проводили час. Але після цього їх пам`ять немов стерлася, і ніхто не пам`ятав, що ж було далі ... Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Так (300 грн)
Квест "Треш":
Оцінка на основі 12 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Потрібна обов'язкова передоплата в розмірі 300 грн!
З собою потрібно мати одяг, котрий може бути забруднений.

БРОНЮВАННЯ Треш

Відгуки на квест "Треш"

Середній бал 5 на основі 12 відгуків
Відгуки (12):
Это не просто квест-комната, это рили треееш. "Немного" было жутковато, но эмоции потрясающие)). Актёрам отдельное спасибо за прекрасную игру и максимальный страх, который я испытала, что собственно и хотела получить. По-любе приду ещё раз, ну только уже на другой квест, хотя не отказалась бы снова пройти этот...
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Вы когда то смотрели фильм Игра с Майклом Дугласом (1997 год)? Этот квест что то напоминает на это. Сначало вы знаете и думаете что все это всего лишь игра и все понарошку но потом в какой момент ты начинаешь думать что может они и не шутят. Что все происходит по настоящему. Даже круто с днём рождения поздравили ) Сходить стоит!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Обращаюсь к тем ,кто читает отзывы!!!РЕБЯТА!Советуем всем сходить,обьяснить тут что-либо трудно ,нужно только прочувствовать !Это было на гране...на тонкой гране .И она на столько тонкая ,что уже теряешь связь с реальностью ,мы были компанией с мальчиками в том числе ,но было стремно всем ...Алешенька страшный человек конечно ))) в хорошем смысле этого слова .Мы ходили под эмоциями еще пару дней ,спасибо приветливому админу и организации этой сети,мы обязательно вернемся :)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Вікентія Хвойки 12
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Треш"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.