Квест Склеп (Factory Play)

Місто:  Київ
Адреса:  проспект Степана Бандери 16 , район Оболонський , станція метро Почайна
Страх:  страшно
Історія:  Ви адепти таємного ордена, що... Ви адепти таємного ордена, що оберігають цей світ від потойбічного зла. У стародавньому склепі, де поховані останки Темного Владики, останнім часом відбуваються дивні речі. Місцеві жителі неодноразово бачили якесь сяйво, що виходило з стоїть рюядом храму; в его околицях були чутні страшні крики. Верховні наставники ордена опасаються, що давня сутність прокинулася і може вибратися за межі свого поховання. Вам було доручено увійти в цей склеп і провести ритуал, що б назавжди вигнати його з нашого світу.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з містикою / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Склеп":
Оцінка на основі 2 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Склеп"
Середній бал 5 на основі 2 відгуків
Відгуки (2):
Ходили с компанией в квест "Склеп". Испытали дикий страх и адреналин. Из всех квестов, которые я проходила, этот самый лучший. Очень интересные загадки и задания, а так же очень натуральная игра актеров. Погружаешься полностью в атмосферу и забываешь о настоящей жизни. Очень советую, если нужно развеяться и получить интересные эмоции и напрячь мозги.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 42
Раньше не очень относился к квестам с актерами... Пока не побывал здесь. Игра актеров на таком уровне, что вы забываете про квест, вам кажется что вы пришли сюда спасти мир от потустороннего зла и сделать это любой ценой! Как только вы заходите за черную дверь, вы насквозь пропитываетесь этой атмосферой, атмосферой мрака. Там что-то скрипит, там тебе кто-то кричит "Я иду за тобой". И ты только думаешь, как же решить эту головоломку( потому что они тоже на уровне). Если вы любите пошатать нервишки и при этом решать головоломки - просто зайдите за эту дверь. С этих пор вы члены тайного ордена, а то что было до этого... Та вы уже и не помните что было до этого
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, проспект Степана Бандери 16
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Склеп"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.