Найкращі квест кімнати До Дня Народження. Знижки на ДН у Києві

Ви переглядаєте добірку квестів - квести До Дня Народження. Знижки на ДН у Києві. Ми намагаємось запропонувати вам кращі варіанти. Ви маєте...
Ви переглядаєте добірку квестів - квести До Дня Народження. Знижки на ДН у Києві. Ми намагаємось запропонувати вам кращі варіанти. Ви маєте можливість обрати та забронювати квест ігри у реальності Києва з категорії До Дня Народження. Знижки на ДН.

Знижка надається команді Іменинника.

Умови використання:

  • День Народження повинен бути не більш ніж 1-7 днів від дня гри, у кожного квеста індивідуально;
  • При бронюванні необхідно вказати у полі знижка або додатково День Народження
  • Під час оплати необхідно предявити документ адмiнiстратору;
  • Знижка застосовується на базову вартість гри без доп гравців, і розмір знижки може різнитись в залежності від квест кімнати від 5% до 50%; Знижка діє НЕ на всі кімнати!.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Олена
25.10.2021

Залишено відгуків 1
Дарили квест ребенку на ДР 14 лет. Пять 14-летних подростков в восторге! Про квест сказать не могу (сложность и т.д.), так как в самом квесте не участвовала, но детям очень понравилось, какие-то загадки они сами разгадали, какие-то им подсказали девочки-менеджеры, но общее впечатление на 5+.
Підтверджено грою
Ярина
25.10.2021

Залишено відгуків 1
Это было очень круто! Атмосфера и эмоции просто зашкаливали, а игра актеров просто что-то нереальное. Нам очень понравилось
22.10.2021

Залишено відгуків 2
Интересная атмосфера. Праздновали ДР. Для 10леток в самый раз. Детям понравилось. Целый вечер впечатлениями делились:) правда сказали, что часа им мало было, хотели еще поиграть:)
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести