з акторами Та, що плаче (PHASMOPHOBIA KIEV), Київ

Місто:  Київ
Страх:  дуже страшно
Історія:  У мексиканському селі жила молода та... У мексиканському селі жила молода та красива дівчина. Звали її - Марія. Одного разу в село приїхав молодий і красивий чоловік, якому дуже сподобалася Марія. Симпатія їх була взаємна ... з початку. Марія народила йому 2-х синів. Від щастя молодий батько перемкнув всю свою увагу на своїх дітей і повністю перестав помічати свою дружину. А через деякий час і зовсім з'явився у селі з іншою молодою дівчиною. Марія, збожеволіла від ревнощів, схопила своїх дітей, відвела їх на річку і втопила. Усвідомивши, що накоїла, вона кинулася нишпорити по дну річки руками, мішаючи мул та глину, в пошуку тіл своїх дітей. Але спроби були марні. З горя вона кинулася в річку і втопилася. Поставши перед небесними воротами, Марії було поставлено одне запитання «Де твої діти?». Утоплена не знала, що відповісти. Їй не дозволено було ввійти до потойбічного життя, поки вона не знайде своїх дітей.
З тих пір, Марія бродить по землі біля річок в пошуку своїх дітей. Вона плаче і кличе їх. Якщо в її руки потрапляють заблукали діти - вона топить їх ... Одного разу шлях привів Марію у сирітський притулок для хлопчиків при монастирі.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  з акторами
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
з акторами "Та, що плаче":
Оцінка на основі 7 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Ми зануремо Вас в історію самого страшного і містичного персонажа мексикансько-американського фольклору! Абсолютно новий підхід до жанру хоррор! Жах, який Ви відчували раніше, не йде ні в яке порівняння з тим, що Вас чекає тут!
Іменинник отримує безкоштовний вхід в свій День Народження і протягом 2-х днів після. Відсвяткуйте свій День народження, пройшовши один з наших квест-перформансів !.
* Іменинникові вхід безкоштовний якщо група від 4-х чоловік (Це означає, що 4 людини проходять платно, а 5-й безкоштовно)
Відгуки на квест "Та, що плаче"
Середній бал 5 на основі 7 відгуків
Відгуки (7):
Атмосфера, антураж, игра актеров. Все на высоте! В первые 10 минут хотелось просто выйти :) Ну реально жутко) Актеры - великолепны) Атмосфера давит на голову и адреналин по полной. Однозначно - рекомендую!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Плачущая - это лучший квест где мы были! Море эмоций! Очень крутой и насыщенный! Актриса офигенная! Страшно просто запредельно!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Квест просто чудовий, гра акторів на найвищому рівні, завдання не важкі, але на логіку, рекомендую, було дуже круто
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вулиця Генерала Тупікова 3/1, вхід з двору
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Та, що плаче"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.