з акторами Дроворуб. The Axeman (PHASMOPHOBIA KIEV), Київ

Місто:  Київ
Страх:  жахіття
Історія:  Так званий «Дроворуб з нового Орлеана»... Так званий «Дроворуб з нового Орлеана» тримав у страху жителів найбільшого міста Луїзіани та його околиць півтора року.
Невідомий здійснював напади, проникаючи в будинки своїх жертв. Його улюбленою зброєю була сокира, також він використовував бритву і підручні предмети.
Поліція відсіяла безліч підозрюваних, але вийти на справжнього «Дроворуба» їм не вдалося. Вбивця, чиє ім'я так ніколи і не було розкрито, називав себе «духом» і «демоном» і обіцяв не чіпати тих, хто слухає джаз.
Серійній вбивця, Який діяв в Новому Орлеані, а такоже в навколішніх містах з травня 1918 до жовтня 1919 року. Ймовірно, такоже ВІН скоював злочини и Ранее - в 1912 году. Вбивця нападав на своих жертв з Сокира. Іноді с помощью цього ж інструмента ВІН віламував двері, щоб проникнуті в будинок. Злочини Припін так само несподівано, як и Почаїв. Поліція так и не змогла зловити Дроворуб. Его особа досі не встановлено. Можливо Вам вдастся це зробити?
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  з акторами
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Категорія рейтингу: Квести з акторами
Категорія рейтингу: Страшні квести
з акторами "Дроворуб. The Axeman":
Оцінка на основі 6 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Іменинник отримує безкоштовний вхід в свій День Народження і протягом 2-х днів після. Відсвяткуйте свій День народження, пройшовши один з наших квест-перформансів !.
* Іменинникові вхід безкоштовний якщо група від 4-х чоловік (Це означає, що 4 людини проходять платно, а 5-й безкоштовно)
Відгуки на квест "Дроворуб. The Axeman"
Середній бал 4.33 на основі 6 відгуків
Відгуки (6):
Очень здорово, все понравилось, было в меру страшно, но не сильно. Очень внимательные работники. Спасибо за подсказки, ибо иногда мы слегка выключали мозг. В целом отличное впечатление, с радостью пойдем на другие квесты. P.S.: в очередной раз убедились, что после хоррор вы обычный квест идти не хочется. Эмоции полный восторг!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Очень хорошо. Мы конечно выбрали контактный вариант! И не пожалели! Нервы дровосек нам потрепал! За музыку в квесте отдельное спасибо)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Как же страшно!!!! Это же просто ужас!!! Мы не смогли дойти до конца и сдались через 15 минут, выбежали в истерике, но мы вернёмся, джазовый убийца, жди нас, мы будем приходить до тех пор, пока мы не пройдем до конца!!!)))
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вулиця Генерала Тупікова 3/1, вхід з двору
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Дроворуб. The Axeman"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.