Усі квести Київ PHASMOPHOBIA KIEV

Зображення PHASMOPHOBIA KIEV
Phasmophobia - це компанія, яка підняла рівень квестів в Україні на новий щабель. Ми створили унікальний вид розваги в області escape room. Використовуючи жах і страх, ми змінили саму суть квесту, а додавши перформанс, ми отримали гримучу суміш з неймовірних емоцій та адреналіну. Правильно піднісши все це, ми повністю занурюємо наших героїв в унікальну історію, даючи можливість відчути себе персонажами фільму. Граючи на почуттях людей, ми даруємо їм неймовірні відчуття, які вони не отримають ніде. Завдяки чудовій роботі акторів наші квест кімнати стають унікальними. Занурюючись в них, Ви не розумієте, де реальність, а де ілюзія. Спеціалізуючись на паранормальному і нез'ясовне, ми відкриваємо завісу між двома світами: нашим і тим, який ми не бачимо, але завжди відчуваємо.
2 Серпня
Понеділок
3 Серпня
Вівторок
4 Серпня
Середа
5 Серпня
Четвер
6 Серпня
П`ятниця
7 Серпня
Субота
8 Серпня
Неділя
9 Серпня
Понеділок
10 Серпня
Вівторок
11 Серпня
Середа
12 Серпня
Четвер
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
16.06.2021

Залишено відгуків 1
Квест крутой, но нужно брать людей которые не боятся, и в идеале хотя бы человека 4, а то я пошёл с трусишкой вдвоём, и мы прекратили на 2 комнате, когда выбежал актёр, это был наш самый первый квест который проходили, который я выбирал сам, я не думал что всё прям так реалистично будет и страшно, но в компании смелых людей - это стоит пройти однозначно. Но с девушкой-трусишкой - не вариант )))
Мария
15.07.2021

Залишено відгуків 1
Шли на квест впервые. Не знали, чего ожидать. Перед началом нам провел инструктаж приятный молодой человек. После этого появились сомнения, так, как стало жутко, но мы решились! И ни разу не пожалели (но на первых комнатах хотелось умереть, впрочем, к этому и готовились). После этого мы поняли, что актёрская игра просто на высоте!! Вы не пожалеете, если приедете на этот квест, как и мы, надеем...
08.04.2021

Залишено відгуків 1
Очень здорово, все понравилось, было в меру страшно, но не сильно. Очень внимательные работники. Спасибо за подсказки, ибо иногда мы слегка выключали мозг. В целом отличное впечатление, с радостью пойдем на другие квесты. P.S.: в очередной раз убедились, что после хоррор вы обычный квест идти не хочется. Эмоции полный восторг!!!
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести