Усі квести Київ PHASMOPHOBIA KIEV

Зображення PHASMOPHOBIA KIEV
Phasmophobia - це компанія, яка підняла рівень квестів в Україні на новий щабель. Ми створили унікальний вид розваги в області escape room. Використовуючи жах і страх, ми змінили саму суть квесту, а додавши перформанс, ми отримали гримучу суміш з неймовірних емоцій та адреналіну. Правильно піднісши все це, ми повністю занурюємо наших героїв в унікальну історію, даючи можливість відчути себе персонажами фільму. Граючи на почуттях людей, ми даруємо їм неймовірні відчуття, які вони не отримають ніде. Завдяки чудовій роботі акторів наші квест кімнати стають унікальними. Занурюючись в них, Ви не розумієте, де реальність, а де ілюзія. Спеціалізуючись на паранормальному і нез'ясовне, ми відкриваємо завісу між двома світами: нашим і тим, який ми не бачимо, але завжди відчуваємо.
12 Травня
Середа
13 Травня
Четвер
14 Травня
П`ятниця
15 Травня
Субота
16 Травня
Неділя
17 Травня
Понеділок
18 Травня
Вівторок
19 Травня
Середа
20 Травня
Четвер
21 Травня
П`ятниця
22 Травня
Субота
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
08.04.2021

Залишено відгуків 1
Очень здорово, все понравилось, было в меру страшно, но не сильно. Очень внимательные работники. Спасибо за подсказки, ибо иногда мы слегка выключали мозг. В целом отличное впечатление, с радостью пойдем на другие квесты. P.S.: в очередной раз убедились, что после хоррор вы обычный квест идти не хочется. Эмоции полный восторг!!!
28.02.2021

Залишено відгуків 1
Атмосфера, антураж, игра актеров. Все на высоте! В первые 10 минут хотелось просто выйти :) Ну реально жутко) Актеры - великолепны) Атмосфера давит на голову и адреналин по полной. Однозначно - рекомендую!
Підтверджено грою
Аніта
28.02.2021

Залишено відгуків 1
Отлично провели время, было ли страшно? Да! Но устрошающие лица друзей и куча комичных ситуаций (предлогали призраку почитать письмо, а он не мог почему то(. ) Спасибо за атмосферу, вернемся и всё таки подарим Мартину бусы)
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести