Квест, З акторами Horror Story - Історія Жахів (PHASMOPHOBIA (Фазмофобія)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  жахіття
Історія:  В середині XX століття сім`я Ботте... В середині XX століття сім`я Ботте оселилася в старому будинку на околиці міста. Вони старанно міняли своє життя, щоб назавжди забути помилки минулого. Главі сімейства Мартіну доводилося багато працювати в той час, як його родина поступово освоювалася в їхньому новому будинку. Боттоми вірили, що в їх житті все зміниться ... ... але, вони не знали одного. Минуле завжди поруч! Трагедія цього будинку перевернула спокійне життя маленького містечка і залишила безліч загадок, які в результаті стали тільки першою сторінкою кривавої і страшну історію сім`ї Ботте. Запрошуємо Вас відкрити для себе перший та найстрашніший квест-перформанс, та відчути на собі весь жах, який оселився в стінах старого будинку на околиці міста. Розкрийте секрети минулого цій сім`ї і дізнайтеся, яка таємниця криється в стінах будинку. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест, З акторами
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Так (300 грн)
Категорія рейтингу: Страшні квести
Квест, З акторами "Horror Story - Історія Жахів":
Оцінка на основі 35 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Іменинник отримує безкоштовний вхід в свій День Народження і протягом 2-х днів після. Відсвяткуйте свій День народження, пройшовши один з наших квест-перформансів !.
* Іменинникові вхід безкоштовний якщо група від 4-х чоловік (Це означає, що 4 людини проходять платно, а 5-й безкоштовно)

БРОНЮВАННЯ Horror Story - Історія Жахів

Відгуки на квест "Horror Story - Історія Жахів"

Середній бал 4.74 на основі 35 відгуків
Відгуки (35):
Квест крутой, но нужно брать людей которые не боятся, и в идеале хотя бы человека 4, а то я пошёл с трусишкой вдвоём, и мы прекратили на 2 комнате, когда выбежал актёр, это был наш самый первый квест который проходили, который я выбирал сам, я не думал что всё прям так реалистично будет и страшно, но в компании смелых людей - это стоит пройти однозначно. Но с девушкой-трусишкой - не вариант )))
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Шли на квест впервые. Не знали, чего ожидать. Перед началом нам провел инструктаж приятный молодой человек. После этого появились сомнения, так, как стало жутко, но мы решились! И ни разу не пожалели (но на первых комнатах хотелось умереть, впрочем, к этому и готовились). После этого мы поняли, что актёрская игра просто на высоте!! Вы не пожалеете, если приедете на этот квест, как и мы, надеемся, что попадём туда ещё очень много раз!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4.5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Отлично провели время, было ли страшно? Да! Но устрошающие лица друзей и куча комичных ситуаций (предлогали призраку почитать письмо, а он не мог почему то(. ) Спасибо за атмосферу, вернемся и всё таки подарим Мартину бусы)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
3.5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вулиця Юрківська, 18. Вхід з двору в 0-й поверх
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
questroom on youtube
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Horror Story - Історія Жахів"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.