Квест-кімната В'язні підземелля (The Key Kh), Харків

Місто:  Харків
Адреса:  вул Сумська 3 , станція метро Історичний музей
Страх:  легкий переляк
Історія:  В'язні підземелля У Середньовічній... В'язні підземелля У Середньовічній Європі настали темні часи. "Свята інквізиція" відкрила полювання на "відьом". І добре б із судом та доказами, але у витрату йдуть усі неугодні. Людське життя знецінене. Одного доносу вистачить, щоб про людину більше ніхто ніколи не почув. Безмежна влада інквізиції дозволяє «борцям із темними силами та силами зла» кинути будь-кого в підземелля на вірну смерть. Хто і чому обмовив Вас не зрозуміло. Але Вас схопили люди у темних капюшонах і кинули у підземелля катакомб, звинувативши у зв'язках із силами зла. На справедливість не варто розраховувати. На допомогу ніхто не прийде. Необхідно зібратися з думками, задіяти всі ресурси та вибиратися із цієї складної ситуації самостійно. Єдиний вихід – втеча. Варто поквапитися, до винесення вироку та його виконання залишилася лише одна година. Квест кімната «В'язні підземелля» у місті Харків розташована у реальних старовинних катакомбах. Занурившись у темні часи жорстокості та забобонів, Вам необхідно вирішити всі завдання квесту «В'язні підземелля» у відведений на цей час, щоб отримати бажану свободу. Квест «В'язні підземелля» прийме у захоплюючу та антуражну гру команду від двох до п'яти осіб. Відтворена атмосфера Середньовіччя, участь професійних акторів, продуманість сюжету та насиченість загадками та головоломками квесту «В'язні підземелля» не залишать байдужими навіть найдосвідченіших гравців. Квест кімната «В'язні підземелля» не для людей зі слабкими нервами. Квест кімната «В'язні підземелля» запам'ятатися Вам шквалом адреналіну та напругою нервової системи від обстановки та сюжетної лінії. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з містикою / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "В'язні підземелля":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ В'язні підземелля

Відгуки на квест "В'язні підземелля"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Харків, вул Сумська 3
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "В'язні підземелля"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.