Квест Пила (KeyHole-Kh), Харків

Місто:  Харків
Страх:  легкий переляк
Історія:  Ви прокинулися в похмурому підвалі,... Ви прокинулися в похмурому підвалі, посеред якого лежить труп людини з простреленою головою і зброєю в остигнула руці. Всюди огидний запах смерті і бажання вибратися з цієї діри зростає з кожною секундою, але все не так просто! Перевіряючи предмети, кинуті як частина головоломки диявольського пазла, ви можете реконструювати весь ланцюжок подій і дізнатися, чого від вас хоче викрадач. Час минає! Чи можете ви перехитрити геніального маніяка, щоб отримати заповітну свободу?! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести в стилі трилер / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Пила":
Оцінка на основі 5 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 

БРОНЮВАННЯ Пила

Відгуки на квест "Пила"

Середній бал 4.78 на основі 5 відгуків
Відгуки (5):
Квест просто огонь!!! Были там первый раз и от этого ещё интереснее.....Всё выдержано и сделано по жанру фильма. Не страшный, но мозги придётся напрячь изрядно. Подсказки были лёгкими и это осознавалось только когда находил нужные предметы. Очень хорошая и милая девушка администратор, когда нужно было и просили, подсказывала что дальше делать, но не прямо указывала что и где, а просто давала дополнительные небольшие советы. В общем впечатления от квеста остались только хорошие. Обязательно придём ещё раз!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
0 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Это был моя первая квест комната и к тому же по моему любимому ужастику. Стилистика фильма выдержана на 100% Загадки не очень сложные скорее на внимательность, когда узнаешь правильный ответ, понимаешь, что ты был очень близок к ответу. Комната просто в топчике квестов Харькова и обязательна к прохождению!
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.8 Рівень загадок
5 Антуражність
4.5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

неплохая комната, задачи сложные долго тормозили, но когда наставали моменты прозрения, это было классно! Прошли только 2 комнаты из 3, хотели бы остаться подольше, но не получилось) Квест хороший, но точно не для новичков
3.9 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
2.8 Антуражність
3.2 Локацiя
4.3 Персонал
5 Рівень складності
4 Загальне враження

Контакти:
Харків, пер. Шекспiра, д.5
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Пила"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.