Квест-кімната Люди Х (Думай та Біжи), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Перевір себе на спритність і вміння... Перевір себе на спритність і вміння швидко приймати рішення! Ти - доброволець на сучасному тренувальному полігоні. На тебе чекає 6 різних випробувань! Що це, небезпечна прірва або залізний лабіринт? Темрява або ілюзія? Кожні наступні двері - це новий виклик!
Випробування «прірву» - вам доведеться перевірити свою координацію, адже перебратися на іншу сторону буде не так вже й просто! Спортивна підготовка Вам не завадить!
Випробування «тьма» - вважаєте, що це легко? Ризикніть !. Тут важлива командна гра і довіру. Страшно не буде, але відчуття загостряться!
Випробування «інтуїція» - довіряєш собі? Упевнений, що не помилився?
Випробування «смуга перешкод» - локація, в якій спритність і швидкість вам не завадять. Часу мало, а завдання складне і вимагає гнучкості і командної роботи.
Доведеться і пострибати і полазити для отримання результату.
Випробування «шах і мат» - це зовсім не про шахматах.Вніманіе і терпіння -ось що головне! Тут голова йде обертом, а час тече дуже швидко.
Випробування «лабіринт» - все як у дитинстві на картинках! Тільки бігати доведеться Вам!
існує 3 рівні складності:
  • light - найпростіший рівень складності, оптимально підходить для команд 8-10 років. Квест проходиться в супроводі дорослих або адміністратора квесту
  • junior - середній рівень складності, оптимально підходить для команд 12-16 років. Підвищується рівень складності загадок і рівень фізичної активності.
  • expert - максимальний рівень складності, оптимально для дорослих команд.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квест лабіринт / Веселі квести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Люди Х":
Оцінка на основі 12 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Локація співпрацює з кафе- рестораном "Оливка", який знаходиться через дорогу (200 метрів) .
від 8 до 10 років супровід дорослого обов'язково. За супроводжуючого дорослого доплата не потрібна. За бажанням клієнта локація може надати супроводжуючого адміністратора, за додаткову плату в 200 гривень.
Знижка по дню народження діє +/- 3 дні від дати дня народження
Передоплата на вихідні і святкові дні в розмірі стандартної вартості гри за 4-х человек.Остаток команда доплачує на місці. Передоплата повертається, якщо дотримані умови по поверненню.
Відгуки на квест "Люди Х"
Середній бал 5 на основі 12 відгуків
Відгуки (12):

Залишено відгуків 3
Квест очень активный и динамичный, совсем не похож на прочие. Здесь и активности, и на подумать, но все надо делать очень быстро. Час прошел как минута. На каждую комнату даётся 10 минут, и кажется, что этого много, но на самом деле это не так. Все задания отличаются, задействуются все чувства: тактильные ощущения, слух, обоняние. Думать надо много и быстро. Задания не особо сложные, но ограничения во времени очень влияют. Квест очень интересный и его хочется пройти повторно, чтобы посмотреть, сможешь ли ты побить свой рекорд
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
0 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Драйвовый спортивный квест! Обязательно собирайте большую компанию и делитесь на 2-3 команды) очень круто, вошли в кураж, хотелось еще больше комнат:))
4.7 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
4.5 Антуражність
4 Локацiя
5 Персонал
0 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Отличный, нестандартный экшн-квест, с множеством интересных загадок и необычным подходом! Понравилось разнообразие и динамичность игры, всем советую попробовать!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
2 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Декабристів, 2
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Люди Х"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.