Квест-кімната In game (В грi) (Думай та Біжи), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Ти поринеш у світ комп'ютерних ігор і... Ти поринеш у світ комп'ютерних ігор і опинишся в одній з шахт для видобутку ресурсів. Твоя місія - побудувати сховище до темряви. Напруга зростає з кожною секундою, місцеві жителі постійно норовлять зруйнувати твоє спорудження, а шанси на повернення в реальний світ стають все примарнішими. Встигнеш ти вибратися з піксельної пастки і врятувати друзів? Або ти назавжди станеш в'язнем віртуального світу?
Особливості квест-кімнати "IN GAME":
* Дві версії складності: для дітей і для дорослих.
* Квест вміщує до 12 осіб! Гравці діляться на 2 команди, у яких одна мета і загальний час.
* Динамічний стрілялки задається не тільки, вже класичним для квестів, обмеженням часу, але і відповідними елеменов і деталями сюжету. У вас не буде часу на нудьгу!
* Приємна, ностальгічна піксельна атмосфера. Багатьом вона знайома ще з минулого століття, коли відеоігрові приставки були на піку популярності, а деякі, дізнаються мотиви відомої на весь світ, вже сучасної гри майнкрафт.
* Квест універсальний і відмінно підходить як для організації корпоративів і тімбілдінг, так і для проведення веселого дня народження!
* Технологічність квесту знаходиться на високому рівні, в цій грі - вам не страшні ніякі "глюки"!
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести пригоди / Сімейний
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "In game (В грi)":
Оцінка на основі 3 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: від 8 до 10 років супровід дорослого обов'язково. За супроводжуючого дорослого доплата не потрібна. За бажанням клієнта локація може надати супроводжуючого адміністратора, за додаткову плату в 200 гривень.

Знижка по дню народження діє +/- 3 дні від дати дня народження

Передоплата на вихідні і святкові дні в розмірі стандартної вартості гри за 4-х человек.Остаток команда доплачує на місці. Передоплата повертається, якщо дотримані умови по поверненню.
Відгуки на квест "In game (В грi)"
Середній бал 5 на основі 3 відгуків
Відгуки (3):
«InGame» - отличный квест для плавного перехода из виртуального мира, с которым мы срослись за время карантина, в мир реальный. События разворачиваются внутри компьютерной игры. И дабы там не потеряться навсегда, команда должна, уложившись в 60 минут, выполнить все задания. Казалось бы, все просто. Но это только на первый взгляд. Были моменты, когда мы откровенно тупили, не понимая, что же делать дальше. Карантин сказался на умственных способностях )) В этом квесте все предельно четко и аскетично. Все механизмы новые, работают отлично. Здорово то, что можно выбрать 3 уровня сложности и прийти большой компанией до 12 человек. Такое бывает крайне редко. Обычно комнаты принимают до 4 человек. Например, для детского праздника этот квест вообще идеален. Там присутствует легкий пугающий момент (не буду говорить какой), который детям просто заходит на ура. Рекомендуем «InGame» для отличного семейного отдыха или детской компании. Все будут довольны.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Попали на данный квест случайно, по удачному стечению обстоятельств, администратор Александр, можно сказать, спас детский день рождения. Дети были немного младше рекомендованного возраста, но квест был мгновенно адаптирован под участников. Красивые декорации со спецэффектами конечно же вызывали восторг не только у детей. Очень внимательный и дружелюбный персонал, понравилось даже трёхлетнему посетителю, которого администратор развлекал, пока старшие были в комнате. Детям ооочень понравилось, они были в восторге. День рождения удался! Это был наш первый квест, но точно не последний. Отдельное спасибо администратору Александру.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Хороший квест, интересные загадки с электроникой) Учите физику -она Вам пригодится!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
1.5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. декабристів 2
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "In game (В грi)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.