Квест-кімната Місія здійсненна 2.0 (Quest Guest House), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Ви - кращі з кращих, таємні агенти,... Ви - кращі з кращих, таємні агенти, покликані врятувати світ від навислої загрози! Банда терористів замінувала стратегічні об'єкти по всьому світу. Ми знайшли місце, де знаходиться головна бомба, з якої і почнеться низка вибухів по всій планеті. Але не все так просто, адже щоб дістатися до вибухового пристрою, вашій команді потрібно виконати ряд складних паралельних дій в двох розділених частинах кімнати, а потім об'єднавшись командою - знешкодити бомбу і покинути базу терористів. Таймер вже цокає, у вас залишилося 60 хвилин ... Врятуйте світ і виберіться з кімнати!
Квест-кімната "Місія здійсненна 2.0" - це квест на шпигунську тематику з безліччю логічних загадок і незвичайної механікою взаємодії між учасниками. Формат квесту передбачає, що команду поділяють на 2 частини і заводять в різні кімнати. Двері кімнати закриті, між ними велике вікно. Гравці один одного бачать і чують. Вони повинні спрацювати таким чином, щоб об'єднати команду, знешкодити бомбу і вийти з кімнати. Запорука успіху - успішна взаємодія всієї команди.
Рівень квест-кімнати - складний. Даний квест розрахований на дорослих і дітей від 16 років. Діти більш молодшого віку можуть грати тільки в супроводі адміністратора, або в команді з "бувалими" дорослими. При замовленні послуги супроводу адміністратором, діти обзаведуться підтримкою і підказками нашого співробітника, який не тільки буде допомагати з важкими загадками, але і не дасть команді втратити динаміку проходження або "зависнути" надовго на одному із завдань.
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести пригоди / Квести для дітей
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Місія здійсненна 2.0":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Місія здійсненна 2.0"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вулиця Жилянська, 97, 3 поверх, вхід у двір
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Місія здійсненна 2.0"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.