Квест-кімната Пірати Карибського моря: Скриня мреця (Quest Guest House), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Ви капітан Джек Воробей - гроза морів і... Ви капітан Джек Воробей - гроза морів і океанів, син піратського короля. У спадок від батька вам дісталася лише треуголка та старий компас, і ви вирушили на пошуки пригод. Після довгого виснажливого подорожі ваша команда дісталася до бухти черепів і кісток на острові, де в таємній печері Чорна Борода зберігав всі свої скарби. Одночасно на острові починається виверження вулкана. І ось невдача - як тільки ви пробралися в печеру, прохід за вами закрився! Тепер у вас їсти не більше години, щоб забрати скарби і покинути острів перш, ніж все буде поховано під попелом і каменем.
Квест-кімната "Пірати Карибського моря: Скриня мерця" - це захоплююча пригода в піратському стилі, яке припаде до вподоби як досвідченим шукачам пригод, так і їх маленьким спадкоємцям. Квест розрахований на дорослих і дітей старше 10 років. Діти від 6 років допускаються в кімнату в супроводі дорослих або адміністратора. Одночасно можуть грати від 2 до 5 осіб, 6-й учасник може увійти за додаткову оплату. Для дітей рекомендуємо окремо замовити супровід адміністратора, який буде не тільки підказувати і направляти маленьких учасників за сценарієм, а й поставить динаміку, не даючи гравцям занудьгувати!
Не дивлячись на те, що ми оцінюємо складність квест-кімнати "Пірати Карибського моря" скоріше як легку, вона припаде до смаку як новачкам, так і завзятим Квестер. Адже Вас чекають захоплюючий сюжет і цікаві загадки.
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести для дітей / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Пірати Карибського моря: Скриня мреця":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Пірати Карибського моря: Скриня мреця

Відгуки на квест "Пірати Карибського моря: Скриня мреця"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вулиця Жилянська, 97, 3 поверх, вхід у двір
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Пірати Карибського моря: Скриня мреця"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.