Квест-кімната Космічний лабіринт (Quest Guest House), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Космічний лабіринт - це барвиста ігрова... Космічний лабіринт - це барвиста ігрова локація площею 80 кв.м. з яскравими неоновими декораціями і динамічною музикою. Дана локація орієнтована в першу чергу на дітей, які хочуть пограти в хованки, квача або лазерні бої в незвичайній космічної атмосфері, але вона може здивувати і дорослих! Одночасно можуть грати від 2 до 10 чоловік.
У Космічному лабіринті вам доступні аж 4 сценарію гри на вибір:
1. Космічний квач. Цей сценарій найкраще підійде для дітей від 6 до 14 років. Діти запускаються в лабіринт і ховаються там. Через 10 секунд на їх пошуки вирушає квач - гравець команди зі світиться пов'язкою-маркером. Коли гравець наздоганяє одного з друзів, то передає пов'язку йому, роблячи автоматично Квач. Гра триває 30 хвилин, або поки учасникам не набридне даний формат. Дорослим грати в квача не рекомендується через низьку висоту стель в деяких зонах лабіринту.
2. Прятки. Відмінно приймається найменшими учасниками від 5 до 8 років, однак при певній вправності в хованки буде цікаво грати і дітям більш старшого віку. Зауважимо, що в лабіринті навіть при мінімальному неоновому освітленні все одно залишається досить світла, щоб бачити як гравців, так і рельєф. Таким чином, Ваша дитина не залишиться в повній темряві і завжди зможе знайти вихід якщо злякається. З іншого боку, в лабіринті обладнані спеціальні "хованки", де можна сховатися від шукає.
2. Лазерні бої. Ну хто з нас не любить грати в лазертаг? Цей формат підійде і дітям і дорослим! Лазерні бластери, укриття і перестрілки в вузьких проходах космо-лабіринту не залишать байдужими нікого! Гра йде в форматі команда-на-команду при загальній кількості учасників від 4 до 10. Гра триває доки одна з команд не набере 10 очок. Зауважимо, що в нашому лазертаг використовується не професійне обладнання, так що даний сценарій є ігровим, а не спортивним.
4. Квест "пошук артефактів". Даний квест-сценарій розрахований на дорослих і дітей старше 10 років. Гравці діляться на 2 команди, які змагаються між собою. Завдання команд - за 30 хвилин знайти якомога більше артефактів (магнітних карт) свого кольору. Щоб знайти артефакти, учасникам доведеться проявити логіку, уважність, аналітичні здібності і працювати в команді. Команда, першої знайшла все заховані артефакти, або яка набрала найбільшу кількість очок після закінчення часу, оголошується переможцем.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести для дітей / Спортивні квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Космічний лабіринт":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Космічний лабіринт"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вулиця Жилянська, 97 , 3 поверх, вхід у двір
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Космічний лабіринт"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.