Квест Перформанс Дзеркала (Imperia Quest), Харків

Місто:  Харків
Страх:  жахіття
Історія:  Жанр - Хоррор-Перформанс! Гра... Жанр - Хоррор-Перформанс! Гра новинка! Гра створена за сюжетом знаменитого фільму жахів «Дзеркала». Дзеркала - це більше ніж Квест! Це - справжня гра в реальності за участю ЖИВИХ АКТОРІВ! Тут Вам доведеться пережити справжню історію і отримати масу емоцій рухаючись по сюжетної лінії. Більше немає сенсу приділяти весь час головоломок, хоч тут без них і не обійшлося! 200 квадратних метрів гри. Безліч спецефектів і новітніх технологій, які будуть для гравців сюрпризом. Гра починається з порога, такого ще не було. Більше не сподівайтеся встетіть милого адміністратора і розсиджуватися в затишній зоні очікування, задаючи різні питання. Чи зможуть учасники вибратися з Універмагу за 80 хвилин і дізнатися причину смерті охоронця?
Під час трагічного пожежі в універмазі Mayflower загинули багато безневинних людей. Серед них було багато хороших, яскравих і щирих людей. І вони просто не могли піти в інші виміри і, в міру своїх можливостей, вони намагалися якимось чином відновити справедливість на землі. Після смерті сила їх об'єднаних душ змогла створити унікальне місце на землі, свого роду чистилище для занепалих душ. Рано чи пізно люди, які вчинили жахливий злочин, приходять сюди. Тут вони зустрінуть тіні тих, чиє життя вони забрали. Душі загиблих під час пожежі в універмазі хотіли тільки покаяння. І визнання своєї провини від злочинців. Але ситуація вийшла з-під їх контролю. І тіні жертв, одержимих помстою, вирішили діяти і справедливо по-своєму. Чим закінчилася ця зустріч для кожного із засуджених злочинців, ясно з файлів самої гри. Жертви в жахливих формах спочатку зводили своїх вбивць з розуму, а потім: або змушували їх здійснювати самогубство, або здійснювали «нещасні випадки», або здійснювали правосуддя самі.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Перформанс Дзеркала":
Оцінка на основі 6 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Перформанс Дзеркала

Відгуки на квест "Перформанс Дзеркала"

Середній бал 5 на основі 6 відгуків
Відгуки (6):
Играли 09.08.19, впервые в таком формате. Жутко интересно во всех смыслах. атмосферно, технологично, интригующе. Есть пару эпических как в сюжете, так и по ходу игры. Отдельное спасибо самому обаятельному и дружелюбному администратору))). Театр начинается с вешалки, а данная игра с первого звонка в дверь. Спасибо организаторам, рекомендуем однозначно!
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
4.5 Рівень складності
5 Загальне враження

Это был мой первый квест. Не ожидал что будет так весело и страшно)) В квесте присутствует сюжетная линия и много неожиданностей. Актеры отрабатывают на все 100%. Заказали 2-й уровень контакта, супер, не пожалели. Море эмоций и адреналина. Организаторам Спасибо!!!))))
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Доброго времени суток! Посещали квест компанией, всё просто супер! Впечатлений осталось на долгое время! Чувствовала себя как в фильме, на следующий день реагировала на громкие неожиданные звуки!!))) Актеры молодцы! советую,вам понравится
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Харків, вул. Мироносицька будинок 94
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
questroom on youtube
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Перформанс Дзеркала"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.