Квест кімнати 7quests (Сімь квестів) у Києві

Зображення 7quests (Сімь квестів)
Нова квест-локація в гідропарку міста Києва. Одна хвилина пішки від метро. Зручно добиратися як з правого берега, так і з лівого берега Києва. Зараз відкрито дві квест-кімнати: "Тамплієри, містична легенда" і екшен "АЦТЕКИ, остання жертва". В процесі монтажу ще дві: хорор "АМБУЛАТОРИЯ, оселя добра;)", і пригоди "ТАЄМНИЦІ ПІРАМІД". Обирайте сюжет, збирайте команду і приходьте отримувати задоволення.
16 Жовтня
Субота
17 Жовтня
Неділя
18 Жовтня
Понеділок
19 Жовтня
Вівторок
20 Жовтня
Середа
21 Жовтня
Четвер
22 Жовтня
П`ятниця
23 Жовтня
Субота
24 Жовтня
Неділя
25 Жовтня
Понеділок
26 Жовтня
Вівторок
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
18.09.2021

Залишено відгуків 1
На сегодняшний день заинтересовать, удивить ребёнка подростка не так просто.Вот у меня стал вопрос как организовать д/р 14-ти летнему сыну.Выбрав квест-комнату попала в точку.Ходили компанией до 8-ми человек. Со слов ребят было очень атмосферно и захватывающе, бомба!!! Море отличных впечатлений) Рекомендую!
Підтверджено грою
01.07.2021

Залишено відгуків 1
Проходили с друзьями квест. Интересно, вроде не сложно, но загадки прекрасные. Реально отрыв башки. Вышли из комнаты спустя 56 минут и ещё долго обсуждали. Квест достойный. Спасибо.
Елена
29.03.2021

Залишено відгуків 1
Прошли квест, очень понравилось и ребенку и взрослым.Некоторые загадки ставили в тупик))спасали подсказки) Музыка добавляет антураж. Рекомендуем
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести