Квест кімнати Escapequest Legends (Ескейп легендс Ставова) у Львові

Фото до новини Escapequest Legends (Ескейп легендс Ставова)
Мережа квест-кімнат Ескейп Квест представляє локацію, на який ви знайдете не тільки класичні ігри, а й квести в віртуальнії реальності. Пориньте в новий світ розваг. А якщо хочете порівняти стандартний квест з віртуальним, то не забудьте, що в віртуальному світі у вас більше можливостей. Емоції і веселощі гарантуємо.
20 Січня
Четвер
21 Січня
П`ятниця
22 Січня
Субота
23 Січня
Неділя
24 Січня
Понеділок
25 Січня
Вівторок
26 Січня
Середа
27 Січня
Четвер
28 Січня
П`ятниця
29 Січня
Субота
30 Січня
Неділя
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Назар
18.11.2020

Залишено відгуків 1
Враження від квесту дуже класні,зустріла дуже привітна дівчина.Багато цікавих загадок, але хотілось би трохи несподіваних ситуацій ,хоча б викюченого світла на самому цікавому моменті і т.д.
Підтверджено грою
16.07.2020

Залишено відгуків 1
Сподобалося майже все. Адміністратори ввічливі та привітні, загадки цікаві, логічні, реалізовано технологічно продумано і без зайвих речей, які б плутали. Підказки брати довелося, але скоріш через те, що спочатку трохи затупили, а потім панікували, що не встигнемо =)) Трохи не вистачило антуражу. Приємна така психлікарня, позитивна, навіть залишитися не страшно =)
16.07.2020

Залишено відгуків 1
Проходили квест Психіатрична 16. Я думала, що ми пройдемо без підказок, але ні, не так все просто) Дуже цікаво було. психлікарня дуже здивувала. Спасибі за те, що можете дивувати, в хорошому сенсі. І по-більше б таких адміністраторів, які вміють підняти настрій, ввічливих, і чуйних! Ми до вас обов'язково повернемося, щоб пройти інші квести!)))
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести