Відгуки квестерів: Kateryna
Коментарі можуть бути залишені під різними іменами
6 відгуків
Сортувати:
В'язні Дракули
Ми вже не вперше відвідуємо цю локацію, і попередні квести були надзвичайно цікавими та захопливими. Однак, останній досвід в кімнаті «Дракула» залишив бажати кращого. Кімната значно поступається іншим за наповненістю, хоча для новачків вона може стати непоганим початком. На жаль, найбільше розчарування спричинили дії адміністраторів, що допомагали з проходженням. Адміністратори неодноразово втручалися без нашого запиту, що негативно вплинуло на загальний досвід. Хоча ми пройшли квест за трохи більше ніж 40 хвилин, ці втручання були зовсім не обґрунтованими і не пов'язаними з безпекою кімнати. Адміністратори неодноразово прямо повідомляли розгадки, навіть не натякаючи, що позбавило нас можливості самостійно вирішувати завдання. Враховуючи, що основою квесту є саме самостійне розгадування, загальні враження були зіпсовані. На додачу, на початку нам не розказала навіть предісторію для кімнати, в кінці не повідомили про час проходження, не запропонували фото, що є звичною процедурою, а на наш фідбек щодо якості квесту відповіли лише: «Ну, буває». На жаль, не можу рекомендувати цю кімнату.
Підтверджено грою
Легенди Львова: Втеча з львівської психлікарні
Квест сподобався, були цікаві загадки, і загалом атмосферна кімната. Самі завдання були логічні та послідовні, інколи достатньо було бути уважними, а інколи доводилось трохи подумати. Однозначно рекомендую. Привітний адміністратор також допоміг налаштуватись на гру та готовий був допомогти в разі будь яких проблем, за що окрема вдячність.
Підтверджено грою
Проклятий звір
Як і інші квести цієї локації антураж на рівні, містична історія, музика та додаткове оформлення що не грає створило потрібну атмосферу. Якщо були на містичному готелі, то цей також сподобається!
Підтверджено грою
Містичний готель
Це був перший квест з цієї локацїюії, були приємно вражені атмосферою та антуражністю. Загадки були цікаві, над деякими довелося трохи подумати, але до всього можна було прийти самим. Для тих хто любить містичну атмосферу підійде в самий раз)
Підтверджено грою
Ігри на виживання
Квест дуже сподобався!) Загалом по антуражності це одна з кращих локацій. Загадки цікаві і деякі прям дуже неочікуванні та незвичні. Нам не був дуже страшний, хоча в певні моменти було трохи лячно, але то більше залежить від того як налаштуєтесь перед квестом. Також привітний адміністратор який в разі потреби готовий був допомогти, і незважаючи, що в час ми не вклались, дав закінчити гру. Загалом емоції позитивні, то ж для тих хто не боїться такої тематики, хоче полоскотати нерви та гарно провести час, рекомендую!)
Підтверджено грою
Містичний готель
Дуже цікавий та атмосферний квест!)
Підтверджено грою