Quests of the company Escapequest Legends (Stavova) Lviv

Pict Escapequest Legends (Stavova)
Escape Quest network of escape rooms presents a location where you will find not only classic games, but also quests in virtual reality. Immerse yourself in a new world of entertainment. And if you want to compare a standard quest with a virtual one, then do not forget that in the virtual world you have more opportunities. We guarantee emotions and fun.
16 of October
Saturday
17 of October
Sunday
18 of October
Monday
19 of October
Tuesday
20 of October
Wednesday
21 of October
Thursday
22 of October
Friday
23 of October
Saturday
24 of October
Sunday
25 of October
Monday
26 of October
Tuesday
Last comments
Recent quest reviews and comments from players who recently visited the quest.
Назар
18.11.2020

Comments left 1
Враження від квесту дуже класні,зустріла дуже привітна дівчина.Багато цікавих загадок, але хотілось би трохи несподіваних ситуацій ,хоча б викюченого світла на самому цікавому моменті і т.д.
Confirmed by game
16.07.2020

Comments left 1
Сподобалося майже все. Адміністратори ввічливі та привітні, загадки цікаві, логічні, реалізовано технологічно продумано і без зайвих речей, які б плутали. Підказки брати довелося, але скоріш через те, що спочатку трохи затупили, а потім панікували, що не встигнемо =)) Трохи не вистачило антуражу. Приємна така психлікарня, позитивна, навіть залишитися не страшно =)
16.07.2020

Comments left 1
Проходили квест Психіатрична 16. Я думала, що ми пройдемо без підказок, але ні, не так все просто) Дуже цікаво було. психлікарня дуже здивувала. Спасибі за те, що можете дивувати, в хорошому сенсі. І по-більше б таких адміністраторів, які вміють підняти настрій, ввічливих, і чуйних! Ми до вас обов'язково повернемося, щоб пройти інші квести!)))