Квест Сайлент хілл (Гепард), Київ

Місто:  Київ
Страх:  страшно
Історія:  Покинутий людьми невелике містечко в... Покинутий людьми невелике містечко в американській провінції, оповитий зловісної туманною завісою таємниць і загадок, відповіді на які належить знайти. На тернистому шляху зустрічаються непередбачені труднощі, несподіванки з елементами хоррору, оглушливі відкриття, подіями, які лякають незрозумілістю, підсилюють відчуття тривоги і підвищеної настороженості. Небезпека десь поруч, вона поки ховається, ще не набула чітких обрисів, але підстерігає слушної нагоди для агресивного нападу. Квест Silent Hill - реальна можливість опинитися в іншому вимірі, перевірити свої сили і міцність нервової системи, проявити кмітливість, здатність приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях. Дуже важливо діяти командно, допомагаючи учасникам і надаючи дружню підтримку на всіх етапах, особливо в гострих, кульмінаційних моментах гри. Тільки колективна воля до перемоги дозволяє розкрити похмурі міські таємниці, подолати похмурі потойбічні сили, повернутися в світ, наповнений сонячним світлом, усміхненими доброзичливими людьми і щастям.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з містикою / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Сайлент хілл":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
При проходженні у цей же день ще однієї кімнати знижка – 10%, 2-х кімнат – 20%.

БРОНЮВАННЯ Сайлент хілл

Відгуки на квест "Сайлент хілл"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, прт Перемоги, 139, пейнтбол-клуб «Гепард»
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
questroom on youtube
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Сайлент хілл"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.