Квест Експеримент (Квест-проект Ізоляція Київ), Київ

Місто:  Київ
Страх:  легкий переляк
Історія:  Як тільки ви переступите поріг цього... Як тільки ви переступите поріг цього місця, відразу стає зрозуміло одне - звідси бажано вибратися якомога швидше! Навколо вас якісь мензурки, реактиви, пробірки з дивною рідиною, незрозумілі пристрої і клітки з піддослідними тваринами. І це не просто елементи декору, це - ключ до виходу з дивною лабораторії. Сподівайтеся, що ви ще щось пам`ятаєте зі шкільного курсу хімії. Експериментуйте, проводите досліди, вирішуйте завдання і не забувайте стежити за часом, адже вкрай важливо залишити лабораторію після закінчення 1 години. Якщо, звичайно, ви не хочете зустрітися з божевільним доктором і стати об`єктом його смертельних експериментів. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Квести з містикою
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Експеримент":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Експеримент"
Середній бал 4.1 на основі 1 відгука
Відгуки (1):
Были вдвоём, было сложно, лучше идти командой побольше. Загадок много, разноплановые, очень понадобится внимательность, сообразительность тоже. Комната изобилует подсказками, и это правильно. Милые домашние животные скрасят досуг в паузах между решениями. В целом, хороший экземпляр, годно к посещению.
4.2 Детальніше
3.7 Ідея, сценарій кімнати
3.9 Рівень загадок
4.4 Антуражність
3.9 Локацiя
4.9 Персонал
4.7 Рівень складності
4.1 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Е. Коновальця, 44А
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Експеримент"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.