Квест Офіс (Quest Out), Кривий Ріг

Місто:  Кривий Ріг
Адреса:  вул.Ногіна 17
Страх:  без жахів
Історія:  Отже, ви директор фірми, і вам має... Отже, ви директор фірми, і вам має очікую підпис важливого контракту. Але, зібравшись йти, ви раптом розумієте, що опинились замкнені. І тепер у вас є тільки 1 година, щоб відкрити злощасні двері і встигнути підписати папери. На перший погляд, ну які таємниці може зберігати простий офіс, але ОФіС не такий вже й простий. Вас чекають нетривіальні головоломки, божевільні загадки, несподівані тайники.

Чи зможе ваша команда вибратись із замкненого офісу?

Квест-кімната «Офіс» - відмінно підходить для тих, хто планує свій перший похід до ескейп-руму і для старшого покоління. Це класичний однокімнатний квест, в якому вам належить знайти вихід, взаємодіючи з різними предметами, застосовуючи їх часом не зовсім традиційним чином. Але досвідченим Квестер офіс теж гарантовано сподобається. Тут є місце для логічних міркувань, командної гри та нетривіальних рішень.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Екшен квести / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Офіс":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Офіс

Відгуки на квест "Офіс"

Середній бал 5 на основі 1 відгука
Відгуки (1):
Отличный квест. Пусть он не супертехнологичный, но качество и разнообразие заданий, логика происходящего - это то, что отличает все квесты от Quest Out. Да, это небольшой однокомнатный квест с кодовыми замочками и ультрафиолетом, не надо ждать, что там будут двигаться стены или бегать актеры (хотя автоматика там есть и все срабатывает отлично). Могу смело рекомендовать новчикам, людям старшего возраста и тем профи, которые хотят увидеть как выглядели квест-комнаты на своей заре. И всего 250 грн. Некоторые открывают квесты с кодовыми замочками в 2017 году и хотят за это 400-500 гривен.
4.7 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
3 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Кривий Ріг, вул.Ногіна 17
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Офіс"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.