Усі квести Одеса Вихід

Зображення Вихід
Квест-кімнати "Вихід" - це квести в Одесі, Львові, Миколаєві. У цих містах квести вже відкриті і функціонують. В стадії відкриття квест-кімнати в Вінниці, Києві, Дніпрі. Всі наші квест-кімнати високотехнологічні та атмосферні, а логіка завдань - відшліфована. У зоні прийому завжди можна зручно розташуватися, попити чаю з печивом. У камерах-зберігання ви можете залишити свої особисті речі, щоб нічого не заважало вам під час квесту. Чому квест-кімнати називають квестами в реальності? Справа в тому, що ідея комп'ютерних квестових ігор була перенесена з віртуального світу в реальність. І якщо раніше ви керували за допомогою мишки і клавіатури своїм комп'ютерним героєм, то в квест-кімнатах ви самі опиняєтеся на місці персонажа - головного героя гри. Ви самі переживаєте свою пригоду: відкриваєте потаємні двері, виявляєте нові кімнати і схрони, розгадуєте секрети, знаходите тайники. Як правило, завдання команди, яку замикають в кімнаті, полягає в тому, щоб вирішити всі загадки локації і зн
21 Лютого
П`ятниця
22 Лютого
Субота
23 Лютого
Неділя
24 Лютого
Понеділок
25 Лютого
Вівторок
26 Лютого
Середа
27 Лютого
Четвер
28 Лютого
П`ятниця
29 Лютого
Субота
1 Березня
Неділя
2 Березня
Понеділок

Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
17.12.2019

Залишено відгуків 1
Выбрали этот квест дочери на день рождения. Дети были в восторге!!!! Антураж действительно сказочный. Задания интересные. Всё очень хорошо продумано. Спасибо огромное. Прийдем ещё на другие квесты.
05.08.2019

Залишено відгуків 1
Дуже цікаві загадки, гарний реквізит, чудовий персонал. Більше б таких кімнат!
15.06.2019

Залишено відгуків 1
Дуже крутий квест, загадки дуже захоплюючі та цікаві. Ми дуже веселе провели час, персонал чудовий , вийшли з квесту з морем позитивних емоцій.РЕКОМЕНДУЮ)
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести