Квест Фантом (Вихід), Одеса

Місто:  Одеса
Страх:  страшно
Історія:  Одна з наймогутніших корпорацій в світі... Одна з наймогутніших корпорацій в світі «Sygma Corp.» -веде розробку надлюдини, здатного проникати в виворіт нашого світу - потойбічну реальність. Незадоволені розробками активісти вступають з корпорацією в збройну протидію. А ви ... ви просто сидите собі в барі ... поки не опиняєтеся в гущі подій. Забиратися з заварухи швидше або довести розпочатий над вами експеримент до кінця -вибір і спосіб його реалізації за вами.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Морфеус квести / Квести в стилі трилер
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Для двох
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Фантом ":
Оцінка на основі 8 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Фантом

Відгуки на квест "Фантом "

Середній бал 5 на основі 8 відгуків
Відгуки (8):
Мне, как любителю всякой мистики, потустороннего, загадочного было просто не знаю... ну без слов. НЕРЕАЛЬНО круто! Задания просто сногсшибенные. Особо хотелось бы отметить актеров - они у вас крутые! В роль погружаются полностью, ты находишься как будто в реальности, я никогда раньше на квестах таких эмоций не испытывал. Кто сомневается - даже не думайте, ИДИТЕ и не пожалеете!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Очень сильный квест с продуманным оригинальным сюжетом, музыкальное сопровождение супер и эффекты впечатляющие. Меня поразил Фантом масштабностью и тем, что нет четких границ и задания здесь неоднозначные. Тут дается возможность думать, анализировать, выбирать и принимать решения. Изюминкой данного квеста является то, что концовки могут быть разными. В общем, мы погрузились с друзьями в атмосферу тайн и испытали нереальные эмоции!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Посетили с друзьями квест комнату "Фантом", эмоции зашкаливают. Много сложностей, интересные детали, очень затягивает, такой квест. Проходить интересно, отличная игра актеров)))В общем остались довольны своим выбором и получили дозу адреналина. Обязательно попробуем и посетим другие ваши квест комнаты) Благодарны администрации за вежливое отношение к клиентам)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Одеса, Богдана Хмельницкого, 15/19
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Фантом "
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.