Усі квести Харків PHOBIA

Зображення PHOBIA
Phobia - це компанія, яка підняла рівень квестів в Україні на новий щабель. Ми створили унікальний вид розваги в області escape room. Використовуючи жах і страх, ми змінили саму суть квесту, а додавши перформанс, ми отримали гримучу суміш з неймовірних емоцій та адреналіну. Правильно піднісши все це, ми повністю занурюємо наших героїв в унікальну історію, даючи можливість відчути себе персонажами фільму. Граючи на почуттях людей, ми даруємо їм неймовірні відчуття, які вони не отримають ніде. Завдяки чудовій роботі акторів наші квест кімнати стають унікальними. Занурюючись в них, Ви не розумієте, де реальність, а де ілюзія. Спеціалізуючись на паранормальному і нез'ясовне, ми відкриваємо завісу між двома світами: нашим і тим, який ми не бачимо, але завжди відчуваємо.
19 Квітня
Понеділок
20 Квітня
Вівторок
21 Квітня
Середа
22 Квітня
Четвер
23 Квітня
П`ятниця
24 Квітня
Субота
25 Квітня
Неділя
26 Квітня
Понеділок
27 Квітня
Вівторок
28 Квітня
Середа
29 Квітня
Четвер
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Елена
01.04.2021

Залишено відгуків 1
Приехали в Харьков на выходные совместить рабочие дела и отдых. В качестве развлечения решили сходить на квест. Чем остались очень довольны. Прошли два квеста, оба понравились))) один из них контактный, выбрали уровень HARD, не рекомендую мнительным и чувствительным к боли посетителям, а нам с молодым человеком зашло очень. Полное погружение в историю, выход из зоны комфорта, увидели себя в нов...
Анастасия
19.09.2020

Залишено відгуків 1
Первый раз проходили квест,это был подарок родственников на годовщину свадьбы нам с мужем,впечатлений просто море,фильмы ужасов которые смотришь,а тут ты сам принимаешь в них участие,это просто бомба,нервы конечно нам пощекотали. Все очень выдержано в одном стиле,не знаешь чего ожидать,и круто,что это была не просто игра,а игра с живыми актерами. Спасибо вам за эмоции!!!!!
16.10.2019

Залишено відгуків 1
Квест огонь! Очень круто, всем советую!
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести