Квест кімнати PHOBIA у Харкові

Зображення PHOBIA
Фобія - це компанія, яка підняла рівень квестів в Україні на новий щабель. Ми створили унікальний вид розваги в області escape room. Використовуючи жах і страх, ми змінили саму суть квесту, а додавши перформанс, ми отримали гримучу суміш з неймовірних емоцій та адреналіну. Правильно піднісши все це, ми повністю занурюємо наших героїв в унікальну історію, даючи можливість відчути себе персонажами фільму. Граючи на почуттях людей, ми даруємо їм неймовірні відчуття, які вони не отримають ніде. Завдяки чудовій роботі акторів наші квест кімнати стають унікальними. Занурюючись в них, Ви не розумієте, де реальність, а де ілюзія. Спеціалізуючись на паранормальному і нез'ясовне, ми відкриваємо завісу між двома світами: нашим і тим, який ми не бачимо, але завжди відчуваємо.
25 Жовтня
Понеділок
26 Жовтня
Вівторок
27 Жовтня
Середа
28 Жовтня
Четвер
29 Жовтня
П`ятниця
30 Жовтня
Субота
31 Жовтня
Неділя
1 Листопада
Понеділок
2 Листопада
Вівторок
3 Листопада
Середа
4 Листопада
Четвер
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Андрей
22.10.2021

Залишено відгуків 1
Просто потрясающе! Вводят в квест в чёрных мешках на голове, как в фильмах где похищают людей. Очень атмосферно! Загадки не сложные, но из-за адреналина не можешь сконцентрироваться. Актёр хорошо отыграл. Начинаешь понимать персонажей из фильмов ужасов, которые кричат и творят глупости. Время пролетело очень быстро. Жаль нельзя приобрести запись прохождения квеста.
Антон
06.07.2021

Залишено відгуків 1
Пришли на квест, сразу нас встретила дружелюбная девушка администратор. Ввела нас в курс дела. Рассказала что к чему. Очень приятный персонал. Было очень страшно, учитывая что до этого подобные места не посещали. Впечатлений уйма, отдельно спасибо актёрам. Остались очень довольны. Жаль что дошли только до 3 комнаты. Но с удовольствием вернёмся и пройдём его до конца)
Елена
01.04.2021

Залишено відгуків 1
Приехали в Харьков на выходные совместить рабочие дела и отдых. В качестве развлечения решили сходить на квест. Чем остались очень довольны. Прошли два квеста, оба понравились))) один из них контактный, выбрали уровень HARD, не рекомендую мнительным и чувствительным к боли посетителям, а нам с молодым человеком зашло очень. Полное погружение в историю, выход из зоны комфорта, увидели себя в нов...
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести